Seime pristatyta Ilgalaikė jaunimo politikos strategija

Seimo Jaunimo ir sporto reikalų komisijos posėdyje Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos atstovai pristatė Ilgalaikę jaunimo politikos 2010–2018 metų strategiją, kurios projektas jau pateiktas Vyriausybei. Ja siekiama sukurti darnią aplinką ir prielaidas plėtoti jaunimo politiką Lietuvoje, sudaryti galimybes jaunam žmogui tapti aktyviu, pilietišku ir motyvuotu modernios valstybės piliečiu, gebančiu prisiimti atsakomybę ir susikurti visavertį gyvenimą

Nemokamas seminaras „Kaip pagreitinti darbą: spartieji MS Word ir MS Excel klavišai“

Dažnai sugaištame nemažai laiko, kol pele pasirenkame meniu komandą ar surandame reikalingą mygtuką ir nesusimąstome, kad klaviatūros klavišų pagalba tą galime atlikti per žymiai trumpesnį laiką. Seminaro metu sužinosite dažniausiai naudojamus sparčiuosius klavišus ir jų kombinacijas, funkcinius klavišus Microsoft Word ir Microsoft Excel programose.
Seminarą ves lektorė Vilma Eidukynaitė.
Išsilavinimas: Kauno technologijos universitete informatikos fakultete įgijo informacinių sistemų projektavimo specializacijos bakalaurą bei programų sistemų inžinerijos magistrą.

Darbas, siūlomas Tau!

UAB ,,Euro Flex Baltics Express” atstovai kviečia į susitikimą darbo ieškančius asmenis, norinčius įsidarbinti tarptautinio krovinių vežimo transporto priemonės vairuotojais šioje įmonėje.

Kvalifikaciniai reikalavimai kandidatams:

- 3 metų tarptautinių krovinių pervežimo patirtis,

- CE kategorijos,

- ADR pažymėjimas.

Krovinių pervežimas Anglijoje, Ispanijoje, Italijoje, Vokietijoje, Skandinavijos šalyse. Komandiruotės trukmė – 6 savaitės. Įmonės tel. nr. 8 612 32050.

Mokomieji užsiėmimai Jaunimo darbo centre

Pranešame, jog spalio 1 d. 11 val. vyks mokomasis užsiėmimas Jaunimo darbo centro lankytojams tema: „Gyvenimo aprašymo ir motyvacinio laiško rengimas”.

Atsakinga: Jaunimo darbo centro konsultantė R. Raudonienė, tel. (8 37) 40 98 65.

 

Kauno darbo biržos Jaunimo darbo centras kviečia į mokymus!

Rugsėjo 23-24 dienomis Kauno darbo biržos Jaunimo centras organizuoja mokymus, į kuriuos kviečiami atvykti visi susidomėję.

Programa:

Rugsėjo 23 d. 10 val.

„Pirmojo darbo“ programos užsiėmimas abiturientams. Užsiėmimo temos: „Jaunimo situacija darbo rinkoje“, „Supažindinimas su paklausiomis profesijomis“ „Karjeros planavimas”, „Pasiruošimas pokalbiui su darbdaviu, įsidarbinimui reikalingų dokumentų rengimas“, „Verslumo pradmenys”.

Kauno Petrašiūnų darbo rinkos mokymo centras pradeda mokymus!

Jau rugsėjo 1-ąją dieną Kauno Petrašiūnų darbo rinkos mokymo centras kviečia visus, norinčius įgyti medienos apdirbimo staklininkų ir floristų-gėlių pardavėjų kvalifikacijas.

 

Maloniai kviečiame įgyti teorines ir praktines žinias šiose srityse.

 

Norėdami pasiteirauti, kreipkitės telefonu 8 (37) 452 766.

Kauno Petrašiūnų darbo rinkos mokymo centras

R. Kalantos g. 19, Kaunas

Jaunimo darbo centras Kaune – Tavo karjeros laiptas

Svarstai apie mokymosi galimybes? O gal ieškai darbo? Kaune esantis Jaunimo darbo centras nori ir gali Tau padėti! Kas svarbiausia – viskas NEMOKAMAI!

 

Iš pradžių siūlom paskaityti puikų karjeros planavimo įvadą, adresu:

http://www.ldb.lt/TDB/Kaunas/Documents/JDC/karjeros_planavimas.pdf


Darosi įdomu, kas gi tas Jaunimo darbo centras? Jaunimo darbo centre teikiamos atviro informavimo ir konsultavimo paslaugos, kurios yra skirtos:

J. Kimo Arbas pagaliau sukūrė taip laukiamo žaidimo himną!

Kimo himnas jau čia! Varom klausyt ir draugui dar persiunčiam!

Kaip leidžiate vasarą?

Leidžiu laiką gamtoje
14% (2 balsai)
Leidžiu laiką mieste
21% (3 balsai)
Dirbu
29% (4 balsai)
Nuobodžiauju
29% (4 balsai)
Išvykau į užsienį dirbti
7% (1 balsas)
Išvykau į užsienį pailsėti
0% (0 balsų)
Kita
0% (0 balsų)
Iš viso balsų: 14

Vykdomi Europos Socialinio Fondo (ESF) projektai

Šiuo metu Lietuvos darbo birža įgyvendina 5 projektus, finansuojamus iš Europos socialinio fondo:

Pagal 2007- 2013 m. žmogiškųjų išteklių plėtros veiksmų programos 1 prioriteto „Kokybiškas užimtumas ir socialinė aprėptis“ įgyvendinimo priemonę „Ieškančių darbo asmenų integracija į darbo rinką“: