LIETUVOS DARBO RINKOS MOKYMO TARNYBA

Starting Birželio 6, 2010 - Ending Liepos 6, 2010 Expired

Renginiai birželio mėn

Birželio 7 d. Utenos darbo rinkos mokymo ir konsultavimo tarnybos specialistai Didžiasalio seniūnijos gyventojus kviečia į Darbo klubo užsiėmimus.

 

Birželio 7 d. Alytaus darbo rinkos mokymo ir konsultavimo tarnybos specialistai Lazdijų darbo biržoje (Kauno g. 6A, Lazdijai) rengs darbo paieškos motyvaciją skatinančius užsiėmimus ilgalaikiams bedarbiams ir konsultuos persikvalifikavimo kursų pasirinkimo klausimais.

 

Birželio 7, 8 ir 10 d. Vilniaus darbo rinkos mokymo ir konsultavimo tarnybos (Aguonų g. 10) auditorijoje tęsiami psichologiniai grupinio darbo užsiėmimai asmenims, siekiantiems efektyviau ieškoti darbo, racionaliau apsispręsti renkantis tolesnės profesinės veiklos kryptį. Užsiėmimai vyks pagal profesinio orientavimo ir bendrųjų gebėjimų ugdymo programą.

 

Birželio 7, 9 ir 11 d. Klaipėdos darbo rinkos mokymo ir konsultavimo tarnybos profesinio ir psichologinio konsultavimo specialistai Tauragėje (Vytauto g. 64) ves psichologinius mokymus ilgą laiką nedirbusioms moterims.

 

Birželio 8 d. Šiaulių darbo rinkos mokymo ir konsultavimo tarnyboje (Trakų g. 43) rengiami užsiėmimai „Savęs pažinimas ir asmeninių galimybių realizuotis darbo rinkoje atskleidimas“ jaunimui be profesinio pasirengimo.

 

Birželio 8 d. Klaipėdos darbo rinkos mokymo ir konsultavimo tarnyboje profesinio ir psichologinio konsultavimo specialistai Klaipėdoje (Taikos per. 28) rengs užsiėmimus moterims, po ilgesnės pertraukos grįžtančioms į darbo rinką.

 

Birželio 8 ir 11 d. Vilniaus darbo rinkos mokymo ir konsultavimo tarnybos profesinio psichologinio konsultavimo specialistai Vilniaus darbo biržoje susitiks su darbo ieškančiais asmenimis, informuos apie teikiamas profesinio konsultavimo paslaugas, atsakys į jiems rūpimus klausimus.

 

Birželio 9 Šiaulių darbo rinkos mokymo ir konsultavimo tarnybos psichologai Pakruojo darbo biržoje (Vytauto Didžiojo g. 94) ves užsiėmimus „Aktyvios darbo paieškos ir darbo gebėjimų ugdymas“ bei „Stresinių situacijų ir įtampos, atsiradusios dėl nedarbo, įveikimas“. Užsiėmimai skirti ieškantiems darbo bei registruotiems darbo biržoje asmenims.

 

Birželio 9 d. Vilniaus darbo rinkos mokymo ir konsultavimo tarnybos mokymo ir konsultavimo tarnybos specialistai Širvintų darbo biržoje (Vilniaus g. 61) susitiks su bedarbiais, suteiks informaciją, testuodami atrinks ieškančius darbo asmenis į darbo rinkos profesinio mokymo programas.

 

Birželio 9 d. Utenos darbo rinkos mokymo ir konsultavimo tarnybos specialistai Ignalinos darbo biržoje (Atgimimo g. 24) ves užsiėmimus ilgalaikiams bedarbiams ir neįgaliesiems.

 

Birželio 10 d. Panevėžio darbo rinkos mokymo ir konsultavimo tarnyboje (A. Smetonos g. 19) vyks psichologiniai mokymai bedarbiams.