Ko gero geriausias būdas įsisavinti informaciją yra žiūrėti video. Vienu metu jūs gaunate ir vaizdą ir garsą. Kad ir geros knygos apie verslą, negali rimtai konkuruoti su profesionaliai kuriamu turiniu „Youtube“ platformoje. Atrinkome mūsų manymu naudingiausius ir geriausią informaciją skleidžiančius kanalus apie verslą.

TOP 1 „Proto industrija“

Už itin kokybišką turinį, įdomius pašnekovus ir teigiamos informacijos dozę, kuri motyvuoja kažką daryti. Pasirodo Lietuvoje irgi galima daryti verslą ir kartais labai sėkmingą :)

TOP 2 „Pagal Jurgį“

Gana jaunas „Youtube“ kanalas, tačiau savo turiniu turintis didelę vertę. UAB „Bunasta“ direktorius Jurgis Adomavičius dalinasi savo kasdienybe. Čia tas vienas retas atvejis, kada realus verslininkas pasakoja daug naudingos informacijos. Linkime sėkmės Jurgio kanalui!

TOP 3 „Sėkmės balsas“

Įdomūs video reportažai, kuriuose rasite daug naudingos praktinės informacijos. Šiandien rinkoje tikrai daug „Youtube“ kanalų, kuriuose kalbama apie verslą, tačiau trūksta tų, kurie paprastai papasakotų nuo ko reikėtų pradėti. Jeigu norite pradėti prekiauti internetu žiūrėkite „Sėkmės Bals’o“ kanalą.

TOP 4 „Webseminarai.lt“

Šiame „Youtube“ kanale rasite daug informacijos apie verslą, reklamos įrankius, įdomius pokalbius su verslininkais. Geras kanalas :)

TOP 5 „Vadimas Zizas“

Tikriausiai jau ne vienas yra girdėjęs šį vardą ir pavardę. Šis kanalas savo veiklą pradėjo gan seniai ir galime stebėti jo evoliucija. Daug naudingų pokalbių su verslininkais. Jeigu jums trūksta motyvacijos darbui, tuomet tai vieta kur jumis stipriai užmotyvuos.

TOP 6 „Žilvinas Butkevičius“

Verslininkas, lektorius, mokytojas - yra daug žodžių, kuriais galėtume apibūdinti Žilviną Butkevičių. Jo kanale rasite daug motyvacijos, patarimų, kuriantiems verslą, bei pokalbių su gerai žinomų įmonių atstovais. Trys +++

TOP 7 „Jevgenijus Černyš“

Norite išmokti kurti verslą? Reikia patarimų? Pagalbos? Tuomet keliaukite į šį verslui skirtą „Youtube“ kanalą. Jevgenijus ne tik pasakoja naudingus patarimus, tačiau ir veda seminarus, mokina žmonės kaip būti sėkmingais. Kažkas panašaus į TOP6 vietoje esantį Žilvino kanalą. Peržiūrėkite video ir palyginkite.

TOP 8 „Versli Lietuva“

Tie, kas ruošiasi pradėti verslą tikriausiai žino svetainę „Versli Lietuva“, kurioje gausu naudingos informacijos. Ši organizacija turi ir savo „Youtube“ kanalą, kurioje dalinasi įvairiais video. Aišku, ne visas turinys yra įdomus ir naudingas, tačiau čia galima rasti ilgesnių video, kuriuose gausite praktinių žinių. Juk ko gero geriausia ir yra, kada sužinote realaus lietuvio patirtį, kaip jis pradėjo savo verslą. Ką darė pirmuosius metus. Spaudžiam „like“ ir sekame jų video.

Kai kas klausia, kodėl tik TOP 8 ? Tai, kad nelabai turime tų lietuviškų „Youtube“ kanalų apie verslą. Kai kurie veikė prieš kelis metus, tačiau dabar neatnaujina informacijos, todėl neįtraukėme į sąrašą. Aišku, jeigu žinote naują kanalą, kuriame gausu naudingos informacijos būtinai pasidalinkite komentarų sekcijoje. Norėtume, kad rinkoje atsirastų daugiau turinio su praktiniais patarimais. Ne visi gali mokytis iš sėkmės istorijų. Turime daug motyvaciją skleidžiančių piliečių, tačiau ką realiai daryti to niekas nekalba. Palinkėsime visiems „Youtube“ kanalams judėti į priekį ir pasistengti kurti daugiau praktikoje naudos duodančios informacijos.

15530cookie-checkLietuviški „Youtube“ kanalai apie verslą