Uždarbis internetu. 6 būdai kaip užsidirbti pinigų?

uždarbis internetu

Uždarbis internetu. Kaip užsidirbti pinigų?

Tikriausiai ne vienas yra skaitęs patarimus apie uždarbį internetu, tačiau kaip pastebėjome didžioji dalis svetainių pateikia itin mažai naudingos informacijos. Rašydami šį straipsnį pasikalbėjome su realiai interneto pagalba dirbančiais žmonėmis. Tai ir pavieniai „freelancer’iai“ ir gerai įsitvirtinę verslininkai. Pirmiausia, reikia suprasti tai, kad nėra greito būdo užsidirbti pinigų. Reikės įdėti pastangų, tačiau galite susikurti tikrai nemažas papildomas pajamas arba iš viso išeiti iš standartinio darbo ir sukurti savo verslą. Labai paprasta pasakyti, kad internetu galima prekiauti įvairiomis prekėmis, teikti reklamos paslaugas ar uždirbti iš „affiliate“ reklamos tinklų, tačiau nuo ko viską pradėti? Jeigu domina uždarbis internetu, tuomet perskaitykite straipsnį iki galo ir užtikriname, kad turėsite nemažai minčių, ką konkrečiai reikėtų daryti. Visus patarimus sugrupavome taip, kad pradžioje visos verslo idėjos nereikalauja didelių investicijų, o sąrašo gale bus pateikiamos idėjos, kurios uždirba daugiau, tačiau reikės ir šiek tiek investuoti. Taigi, pradedam!

TOP 1 - Blog’o ar naujienų svetainės kūrimas

Uždarbis internetu namuose, kuomet rašote straipsnius savo specializuotoje svetainėje. Taip trumpai galima apibūdinti tokį uždarbio variantą. Aišku, toks metodas tinka tiems, kas mėgsta rašyti arba tiesiog nori išmokti. Šiandien internete galite rasti daug pagalbinių įrankių, tokių kaip https://rasyba.lietuviuzodynas.lt/ , kurie padeda ištaisyti klaidas. Jeigu mokykloje iš lietuvių gramatikos turėjote 8-10, tuomet verta pagalvoti apie tokias pasyvias pajamas. Jeigu viską tinkamai darysite, tai gali būti, kad iš pasyvių pajamų galėsite gana gerai gyventi.

Iš ko uždirbama?

Visiems supranta, kad galima sukurti savo blog’ą arba specializuota puslapį, tačiau iš ko uždirbsite? Vienas pagrindinių uždarbių, tai „Google Adsense“ sistema. Paieškos sistema moka už lankytojų paspaudimus. Jūsų svetainėje reikės patalpinti specialius reklaminius skydelius ir kada lankytojai paspaus - gausite pinigus. Nuoroda į šį įrankį: https://www.google.com/intl/lt_lt/adsense/start/ . Video, kaip viskas veikia:

Sekantis uždarbio būdas, tai straipsnių talpinimas. Jeigu tarkim rašote apie mobiliuosius telefonus, kaip „https://telefonai.eu/“ tuomet mobiliųjų telefonų pardavėjai gali užsakyti reklaminius straipsnius, patalpinti reklaminius skydelius. Uždirbti galima tuomet, kada tikrai kokybiškai rašote. Geriausia pasirinkti tokią sritį, kuri labai jums patinka. Mėgstate gaminti maistą, rašykite receptus. Mėgstate kompiuterinę techniką, žaidimus, rašykite apie tai. Aišku, tai nėra greitas uždarbis, tačiau kai mėgsti darbą, tuomet ir laikas greitai eina.

Uždarbis internetu ir pasyvių pajamų susikūrimas.

Dar vienas uždarbis, tai SEO straipsnių ir atgalinių nuorodų talpinimas. SEO straipsniai, tai tekstai, kuriuose yra atgalinės nuorodos. Kadangi vis daugėja elektroninių parduotuvių, paslaugų svetainių, tai natūralu, kad didėja ir poreikis tokių straipsnių talpinimui. Jeigu rašote apie įvairią techniką, tuomet pas jums gal būt reklamuosis „Pigu.lt“ ,“ B-a.lt“ ir kitos el.parduotuvės. Aišku, kad klientai talpintų SEO straipsnius reikia, kad svetainė turėtų gerus reitingus (DA, PA, TF, CF). bei lankomumą. Jeigu savo svetainę iškelsite „Google“ paieškoje, tai automatiškai gausite ir lankytojų, kurie gali pirkti ir didės svetainės reitingai. Atgalinės nuorodos talpinamos svetainės apačioje ar šoninėje sekcijoje. Dažnu atveju už tokią nuorodą mokama nuo 150 Eur/metams.  Viskas priklauso nuo svetainės kokybės ir jau minėtų reitingų. SEO straipsnio talpinimo kainos svyruoja nuo 3 Eur iki 50 Eur.

Taigi, susikuriate svetainę, parašote daug naudingų straipsnių ir reklamuojate SEO agentūroms, kad talpinate straipsnius. Kelis šimtus per mėnesį tikrai galima užsidirbti, o jeigu pasistengus, tai ir daugiau. Geras pavyzdys: https://zinaukaip.lt/ . Svetainė ne tik su turiniu, bet ir su idėja. Patarimų straipsniai, kurie naudingi žmonėms. Aišku, jeigu mokate rašyti anglų kalba, tuomet rekomenduojame kurti anglišką svetainę. Turėsite galimybę pritraukti ženkliai didesnį lankomumą ir daugiau uždirbti. Sėkmingas lietuviškas pavyzdys: https://www.boredpanda.com.  Plačiau apie projektą:

Taip pat galite peržiūrėti kitą video: https://www.delfi.lt/video/laidos/login/boredpandacom-sekmes-istorija.d?id=68096682

Vėl gi, lankomumą svetainei galite generuoti naudodami SEO optimizaciją, reklamą socialiniuose tinkluose. O geriausia reklama, tai jūsų naudingas turinys. Dirbkite kokybiškai ir lankytojai patys reklamuos svetainę.

TOP 2 - Uždarbis internetu rašant straipsnius

Mokate rašyti, tačiau nenorite kurti savo blog’o ar naujienų svetainės? Tuomet straipsnius parduokite kitoms svetainėms ar reklamos agentūroms. Ko reikia, kad būtų galima užsidirbti iš straipsnių rašymo? Mokėti rašyti be klaidų, bei išsamiai dėstyti mintis. Galite rinktis iš dviejų variantų: rašote išsamius straipsnius ir uždirbate daugiau arba rašote SEO straipsnius. Natūralu, kad įdomūs straipsniai yra perkami geresnėmis kainomis, tuo tarpu už SEO straipsnius mokami keli eurui. Aišku skiriasi ir sugaištamas laikas. Tiems, kam reikia pinigų čia ir dabar, geriau rašyti SEO straipsnius, nes jiems sugaišite mažai laiko. Rašant SEO straipsnius nereikia ieškoti informacijos, galima fantazuoti, tačiau į temą. Klientas pasako pagal kokius raktinius žodžius reikia parašyti straipsnius ir per kiek laiko. Taip pat nemaža dalis klientų, teikia pirmenybę tiems, kas gali ir patalpinti SEO straipsnius.

uždarbis internetu
Uždirbti galima tiesiog rašant straipsnius.

Užsiimant šia veikla reikia turėti įvairių svetainių administratorių kontaktus. Tiesiog parašote į svetaines ar jie talpina SEO straipsnius ir kokiomis kainomis. Tokiu būdų pasidarote nemažą svetainių sąrašą ir savo klientams galite siūlyti pilną paslaugų paketą. Kaip atrodo SEO straipsnių katalogai pvz: http://kosmetologejums.lt/parduodu-prisijungimus-prie-seo-straipsniu-katalogu/ . „Google“ paieškos sistemoje įveskite „SEO straipsnių talpinimas“ ir rasite nemažai svetainių, kurios siūlo tokias paslaugas. Sukontaktuojate ir turite verslo planą. Pradėti galite nors iš šiandien.

Tuo tarpu rašant išsamius straipsnius, kurie skirti ne tik SEO tikslams įgyvendinti, bet ir didinti prekės ar paslaugos žinomumą, reikės sugaišti daugiau laiko. Čia jau kiekvienas turi nuspręsti, ko jis nori. Vieni planuoja ilgalaikėje perspektyvoje uždirbti daugiau, todėl orientuojasi į kokybiško turinio kūrimą, kiti į greitą uždarbį. Apie ką rašyti? Geriausia rinktis tokias temas, kurios jumis pačius domina. Laisvalaikiu skaitote apie žaidimus, rašykite apie tai. Mėgstate madą, drabužius, kurkite išsamius straipsnius moterims su naudingais patarimais. Ieškote informacijos kaip pradėti verslą? Domitės verslo temomis? Rašykite apie tai. Pradėti dirbti galite jau dabar. Tiesiog peržiūrėkite šią nuorodą: „Tapk autoriumi„.

Tai tikrai puikus užsiėmimas ir realus uždarbis. Nereikia prekiauti akcijomis, nereikia žaisti pokerio, tiesiog rašote patinkančiomis temomis ir uždirbate.

TOP 3 - Uždarbis iš „Affiliate“ reklamos tinklų

Kas tai yra? Tiems, kas pirmą kartą išgirdo anglišką žodį „Affiliate“ paaiškiname - tai uždarbio modelis, kuomet gaunate pinigus už atliktą darbą. Dažniausiai mokama už naujus svetainių lankytojus, kurie užsiregistravo svetainėje, paėmė greitąjį kreditą, nusipirko batus ir t.t. Žodžiu, jūsų tikslas sugeneruoti tikslinį lankomumą ir jį nukreipti į tam tikrą puslapį. Šiuo metu pasaulyje populiariausias ir ko gero geriausiai apmokamas variantas, tai pritraukti lankytojus greitųjų kreditų bendrovėms. Kaip šis modelis veikia? Susikuriate svetainę ir joje parašote daug turinio. Šiuo atveju paskolų, greitųjų kreditų temą. Kiekviename svetainės puslapyje yra patalpinamos nuorodos į greitųjų kreditų bendrovės svetaines. Kada lankytojas paspaudžia ant tokios nuorodos jis nukeliauja į paskolų svetainę ir jeigu užsiregistruoja arba geriausia paima paskolą, jūs gaunate pinigus. Dažnu atveju tai gali būti nuo 10 iki 40 Eur už vieną tokią sėkmingą operaciją. Skamba gerai?

Uždarbis internetu iš „Affiliate“ reklamos iki 500 Eur/mėn.!

Tačiau nėra viskas taip paprasta. Šioje srityje didelė konkurencija ir reikia mokėti pritraukti lankytojus į savo svetainę. Toks pat principas veikia ir su elektroninėmis parduotuvėmis, įvairiomis paslaugų svetainėmis. Internete galite rasti daug „affiliate“ platformų, kuriuose užsiregistravę galėsite gauti specialias nuorodas su jūsų vartotojo kodu ir reklamuodami tokias nuorodas gausite pinigus. Kaip generuojamas lankomumas? Pagrindinis šaltinis „Google“ paieška. Taip pat galima reklamuotis socialiniuose tinkluose ir kituose svetainėse, tačiau truputi pasimokę galėsite gauti nemažą nemokamą lankomumą iš „Google“ paieškos. Kad viską suprasti būtų paprasčiau, pateikiame veiksmų planą:

Kaip susikurti „affiliate“ paskolų svetainę?

Daug kas galvoja, kad domeno (svetainės vardo) pasirinkimas yra pats pagrindas. Aišku, jeigu nusipirksite domeną, pagal tikslinį raktažodį, bus jį lengviau iškelti paieškoje, tačiau šiandien labai sunku rasti laisvų domenų. Realus variantas, tiesiog nusipirkti domeną „paskolos747.lt“ arba neutralų domeną, tarkim „tangama.lt“ 🙂 . Supraskite, domenas nėra pagrindas, esmė svetainės turinys. Nusipirkote domeną, sekantis veiksmas susidaryti planą turinio kūrimui. Geriausias variantas pasinaudoti „Google Keyword Planner“ įrankiu (nuoroda: https://ads.google.com/home/tools/keyword-planner/ ). Užsiregistruokite ir prieš pradėdami naudotis įrankiu pažiūrėkite šį video:

Jeigu mokate naudotis „Youtube“ paieška, tuomet tokių video rasite ir rusų, o gal būt ir lietuvių kalba. Taigi, šio įrankio pagalba galite sužinoti, kokie raktažodžiai yra naudingiausi. Kuo daugiau užklausų turi raktažodis per vieną mėnesį, tuo jis didesnį lankomumą generuoja. Pvz. jeigu raktažodis turi iki 10 tūkst. užklausų per mėnesį, tai būnant pirmoje organinės paieškos vietoje svetainė sulauks +/ - iki 2 tūkst. lankytojų per mėn.  Jeigu raktažodis turi iki 1 tūkst. užklausų per mėnesį, tuomet - iki 200 lankytojų. Aišku, viskas priklauso nuo mėnesio ir kitų faktorių, tačiau skaičiai yra panašūs. Kadangi kuriame greitųjų kreditų „affiliate“ svetainę, tuomet išsirenkame raktažodžius susijusius su paskolomis, kreditais. Norint svetainę išsikelti pagal kiekvieną raktažodį, reikės parašyti daug teksto ir atlikti vidinį ir išorinę SEO optimizaciją. Jeigu nenorite išradinėti dviračio, tuomet tiesiog parašykite panašius straipsnius, kaip megapaskolos.lt, superpaskolos.lt ir t.t. Internete rasite daug tokių svetainių. Aišku, jokiu būdų nekopijuokite teksto. Tai draudžiama, negražu, bei skatina tinginyste 🙂 ir kenkia SEO optimizacijai.

Pagal kiekvieną raktažodį parašote tekstus, įdedate video, nuotraukų. Sutvarkote, kad būtų patrauklu lankytojui. Sekantis žingsnis užsiregistruojate: https://www.doaffiliate.net/ , https://www.tradedoubler.com (Atstovai Lietuvoje „Strive.lt), https://goaff.com/. Užsiregistravus šiose svetainėse, pasirinksite norimas „affiliate“ programas ir reklamines nuorodas patalpinsite savo svetainėje.

Turime svetainę su turiniu, patalpintas reklamines nuorodas, reikia tik lankomumo. Kaip jau minėjome, ko gero geriausias būdas generuoti tikslinį lankytojų srautą yra „Google“ paieška. Kadangi parašėte straipsnius su atitinkamais raktažodžiais, metas užsiimti svetainės SEO optimizacija. Kas tai yra? Bendrai kalbant, tai svetainės sutvarkymas ir priežiūra taip, kad ji iškiltų į pirmą paieškos lapą pagal norimus raktažodžius. SEO optimizacija susideda iš vidinio SEO ir išorinio SEO. Tiems, kas nori išbandyti šį uždarbio modelį, rekomenduojame svetainę kurti su „WordPress“ sistema, nes tai yra nemokama, bei gausu „plugin’ų“ (įskiepių), kurie palengvina SEO optimizaciją. Geriausia naudoti „Yoast SEO“. Kaip įsirašyti įskiepį:

Kada instaliavote plugin’ą, tuomet redaguokite kiekvieną „post’ą“ ar puslapį. Įsijungus puslapio redagavimo funkciją, puslapio apačioje pasirodys „Yoast SEO“ įskiepio valdymo meniu. Čia jūs galite įvesti puslapio raktažodį (rekomenduojame naudoti vieną raktažodį. pvz :greitieji kreditai internetu, paskolos iš žmonių ir t.t.). Taip pat turite galimybę lengvai sutvarkyti puslapio meta title ir meta description aprašymus. „Plugin’as“ rodo žalią spalvą, kuomet teksto pakanka. Blogai, kada yra per mažai ir blogai, kada yra per daug. Ką rašyti meta aprašymuose? Nuoroda: http://bilger.lt/didiname-ctr-kaip-parasyti-meta-title-aprasymus/ Tiesiog, meta title įrašykite: Greitieji kreditai internetu + MAŽOS PALŪKANOS | AKCIJOS , o meta description: Greitieji kreditai internetu itin geromis sąlygomis. Kreditai bedarbiams, visą parą, internetu. Itin mažos palūkanos ir daug kompanijų vienoje vietoje! Peržiūrėkite jau veikiančias tokias svetaines ir parašykite panašius meta aprašymus, tik sugalvokite įdėti simbolių, kad tekstai išsiskirtų paieškoje. Atliekant vidinę SEO optimizaciją reikia sutvarkyti ir puslapio tekstą.

Bendrai pasakysime, kad turi būti tekste paminėti raktažodžiai. pvz. šio straipsnio pagrindinis raktažodis „uždarbis internetu“, todėl jį karts nuo karto sutiksite tekste 🙂 Jeigu talpinate fotografijas, tai įdėkite „alt“ tekstą ir pačią nuotrauką pervadinkite „uždarbis internetu“. Tik nereikia persistengti. Raktažodžiai tekste reikalingi, bet neturi sugadinti teksto. Taip pat patartina naudoti giminingus raktažodžius: uždarbis internetu be investicijų, uždarbis internetu reklamos, rulete, kazino. Idėjų rasite pačioje „Google“ paieškoje įvedę raktažodį arba pasinaudojus https://neilpatel.com/ubersuggest/ .

Uždarbis internetu be investicijų - tik skiriant savo laiką. 

Sutvarkėme vidinį SEO, metas keliauti prie išorinio SEO. Kaip skelbia ne vienas SEO specialistas, išorinis SEO 80% procentų projekto sėkmės. Kas tas išorinis SEO? Tiems, kas pirmą kartą išgirdo šį terminą, tai paprastai paaiškiname: atgalinių nuorodų kūrimas į jūsų svetainės puslapius. Standartiškai, kuo daugiau ir kuo geresnių nuorodų turi svetainė, tuo ji aukščiau reitinguojama. Kaip renkamos atgalinės nuorodos? Atgalinių nuorodų šaltiniai gali būti labai įvairūs, tai ir įmonių katalogai, nuorodų katalogai, socialiniai tinklai, SEO straipsniai, pranešimai spaudai ir t.t. Norėdami sužinoti daugiau, tiesiog paieškoje įveskite „atgalines nuorodos“ ir gausite naudingų svetainių.

uždarbis internetu
SEO optimizacija gali pritraukti daug tikslinių lankytojų

Kadangi rašome apie verslo idėjas, kurios nereikalauja didelių investicijų, todėl pakalbėsime apie nemokamų arba pigių atgalinių nuorodų gavimo būdus. Visiškai nemokamai jūs galite užsiregistruoti socialiniuose tinkluose (tai ne tik FB ar Instagram’as),  galima patalpinti nuorodas kataloguose, rašyti komentarus ir t.t. Pagrindas, kad svetainė iš kurios keliauja atgalinė nuoroda turėtų aukštus reitingus. Kokie tai reitingai? Domeno autoritetas (DA), puslapio autoritetas (PA), Trust Flow (TF), Citation Flow (CF). Logiška, kad kuo didesni reitingai, tuo geriau.

Lietuvoje ir pasaulyje vienas populiariausių atgalinių nuorodų gavimo būdų yra SEO straipsniai. Tai tekstai, kuriuose yra nuorodos į jūsų svetainę. Tokie straipsniai talpinami įvairiuose puslapiuose. Straipsnio talpinimas gali kainuoti nuo 3 Eur iki 50 Eur. Viskas priklauso nuo svetainės reitingų. Straipsnius galite parašyti patys arba juos pirkti. Ko gero mažiausia kainą, kurią radome, tai 3 Eur/vnt. Tokia paslaugą teikia „Eikpirmyn.lt“ straipsnių rašytojai. Plačiau: http://eikpirmyn.lt/reklama-svetaineje/ . Taigi, norint išsikelti svetainę paieškoje reikės dvidešimt, penkiasdešimt ar net šimto tokių straipsnių. Vėl gi, viskas priklauso nuo svetainių reitingų. Jeigu norėsite sužinoti plačiau, tai „Google.lt“ įveskite „SEO straipsnių rašymas“, „SEO straipsnių talpinimas“ ir kreipkitės į tuo užsiimančias agentūras ar freelancer’ius. Taip pat galite pasinaudoti „Facebook“ grupe: https://www.facebook.com/groups/365904273842295/

Ką supratote? Susikuriate svetainę, parašote tekstų, optimizuojatės paieškai ir turite pasyvias pajamas. Internete galima rasti informacijos, kad tokios paskolų svetainės uždirba nuo 200 Eur iki 1500 Eur per mėn. Viskas priklauso nuo lankytojų srauto dydžio. Tiesiog, peržiūrėkite „Youtube“ video apie SEO ir sėkmingai optimizuokite savo svetainę.

Toks modelis veikia ne tik su paskolų „affiliate“, bet ir su el.parduotuvėmis ir t.t. Užsiregistravus „affiliate“ reklamos platformose matysite, kokios kompanijos siūlo pinigus už lankytojų atliekamus veiksmus.

Internete galite rasti kazino, žaidimų ir kitų sričių „affiliate“ uždarbio galimybes. Kad ir ką pasirinktumėte, praktiškai visur reikės svetainės, turinio ir lankytojų. „Eikpirmyn.lt“ rekomenduoja būtent greitųjų paskolų reklamavimą, nes žinome konkrečius pavyzdžius, kuomet pavieniai asmenys uždirba gana nemažas sumas. O ir tokį sėkmingai veikiantį projektą galima parduoti už keturis, penkis tūkstančius eurų. Jūs investuojate laiką, o ilgainiui turite pajamų šaltinį. Toks uždarbio modelis tinka paaugliams, tiems, kam reikia pinigų, yra noro, bei turi kompiuterį ir interneto ryšį. Aišku, reikės mokytis, tačiau išsikėlus savo svetainę paieškos sistemoje, galėsite siūlyti savo paslaugas įmonėms ir gal būt pradėsite SEO specialisto karjerą. Profesija gerai apmokama ir dirbti galima namuose, sode ar būnant kitoje šalyje. Taigi, baigiame kalbėti apie „affiliate“ uždarbio galimybes ir keliaujame toliau.

Keletas naudingų video, jeigu norėsite išbandyti uždarbį ir „affiliate“ reklamos:

TOP 4 - Internetinių svetainių kūrimas

Norint profesionaliai kurti internetines svetaines reikės labai daug mokytis ir dažniausiai rimtus projektus kuria ne vienas žmogus. Uždarbis internetu ir per gana trumpą laiką galimas, jeigu jūs išmoksite išnaudoti mokamus šablonus ir juos pritaikyti įvairiems verslams. Tai gali būti ne tik reprezentacinės svetainės, bet ir elektroninės parduotuvės. Ar galima uždirbti? Žinoma, kad galima. Sakysime, net ir nemažus pinigus. Nuoširdžiai dirbant šioje srityje galite užsidirbti kelis tūkstančius eurų per mėn. Viskas priklauso kaip dirbsite. Vieni orientuojasi į labai pigių svetainių kūrimą, nors nelabai to galima pavadinti kūrimu, labiau šablono instaliavimas ir koregavimas, kiti ieško klientų, kurie už standartinę svetainę gali sumokėti iki tūkstančio eurų, o už elektroninę parduotuvę apie pusantro tūkstančio eurų.

uždarbis internetu
Sukurti reprezentacinę svetainė nėra sudėtingą, o už ją galite gauti 500 Eur

Taigi, nesunku paskaičiuoti, kad vidutiniškai klientams siūlant svetaines po 500 Eur, reikia 5-6 klientų per mėn. ir galima gyventi. Nepamirškite, kad verčiantis verslu reikia mokėti mokesčius, todėl rekomenduotina juos iškarto įtraukti į kainų nustatymą.

Kaip jau supratote, šiandien kalbame apie nesudėtingų svetainių kūrimą. Jums reikės susipažinti su „WordPress“, „Joomla“, „OpenCart“ ar kitomis sistemomis. Tai programinė įranga, kuri ženkliai palengvina svetainių kūrimą. Kaip atrodo veiksmų planas? Klientas nusiperka domeną ir jį nukreipia į serverį. Jūs prisijungiate prie serverio ir instaliuojate „WordPress“ ar kitą svetainių kūrimo sistemą. Viską sutvarkius jūs iš karto gaunate „gatavą“ svetainę, tačiau dažnu atveju dizainas būna labai paprastas. Klientams vargu ar tai parduosite už kelis šimtus eurų. Šioje vietoje ir gelbsti tokios svetainės kaip https://themeforest.net/. Čia galite nusipirkti įvairių tematikų svetainių šablonus. Tokį svetainės paruoštuką reikią tik instaliuoti jau turimoje „WordPress“ sistemoje ir atlikti koregavimo darbus.

Ilgalaikė investicija ir didelė graža.

Iš pardžių, tai gali pasirodyti labai sudėtinga, tačiau tie, kas profesionaliai kuria svetaines laiko tai nerimtu užsiėmimu 🙂 Tačiau, šiandien juk kalbame, koks galimas uždarbis internetu namuose. Taigi, nuperkate šabloną už kokius 60 Eur. Instaliuojate ir patalpinate kliento informacija. Pradedantiesiems, rekomenduojame pirmiausia įsigyti populiariausius svetainių šablonus: „Avada„, „Bridge„, „BeTheme“ ir t.t.  Kodėl pirkti tokius šablonus (temas)? Pirmiausia jų pardavimai didžiausi ir jos nuolat atnaujinamos. Svetainė iškarto bus pritaikyta išmaniems įrenginiams, sutvarkytas programinis kodas, kad jis būtų draugiškas paieškos sistemoms. Antras pliusas, tokiose temose yra daugybė skirtingų svetainių variantų. Nuo statybos kompanijai skirtos svetainės iki fotografijos svetainės.  Pagal jūsų kliento veiklos sritį galėsite pritaikyti ir reikiamą svetainės dizainą. Šių šablonų pardavėjai pasirūpino, kad būtų itin paprasta koreguoti svetainės turinį, tad pasipraktikavę sukursite gražias svetaines.

Keletas video:

Išmokote sukurti svetaines, tačiau kaip rasti klientų? Šioje vietoje reikės arba aktyviai pardavinėti savo paslaugas t.y. skambinti į įmones ir siūlyti paslaugas arba rašyti el.laiškus. Geriausia susirasti įmonių svetaines, kurias jau laikas atnaujinti. Paprasčiausiai tikrinkite ar svetainė rodoma mobiliajame telefone. Jeigu ne, tuomet skambinate įmonei ir susitariate dėl susitikimo arba telefonu bandote parduoti paslaugas. Kuomet svetainė normaliai neveikia visuose išmaniuosiuose įrenginiuose galima įtikinti įmonės vadovą atnaujinti svetainę.

Truputėlis statistikos: apie 50% visų interneto vartotojų internetu naudojasi būtent išmaniais įrenginiais. Jeigu svetainė nepritaikyta, tuomet tiesiog prarandama puse potencialių klientų. Prieš pradedant siūlyti paslaugas rekomenduojame susikurti penkias, dešimt svetainių. Nusipirkite domenus ir sukurkite skirtingų verslų svetainės: automobilių nuoma, vestuvių organizavimas, statybos paslaugos, vertimo paslaugos ir t.t. Stenkitės padaryti kuo kokybiškiau. Svetaines užpildykite turiniu. Bendrai kalbant pasidarykite savo „portfolio“ ir tuomet būsimam klientui galėsite parodyti ką sugebate. Uždarbis internetu kuriant internetines svetaines nėra lengvas, tačiau tiems kam patinka IT technologijos verta to mokytis ir susikurti papildomas, o gal ir pagrindines pajamas.

TOP 5 - Socialinių tinklų administravimas 

Šis uždarbio modelis tiks tiems, kas reguliariai naudojasi socialiniais tinklais. Mėgstate dalintis nuotraukomis, nuorodomis ir turite išvystytas socialinių tinklų anketas? Tuomet vertėtų pagalvoti apie papildomą darbą. Šiandien daug įmonių ieško specialistų, kurie galėtų prižiūrėti socialinius tinklus. Tiek paslaugų svetainės, tiek elektroninės parduotuvės gerai supranta, kad socialiniai tinklai gali būti stiprus lankytojų srauto generavimo įrankis. Aišku, administruoti įmonių puslapius reikės daugiau žinių, nei prižiūrėti savo anketas. Tačiau jeigu jums tai prie širdies, tuomet peržiūrėkite mokomuosius video kaip reikia naudoti „Facebook“, „Instagram“ mokamą reklamą ir kokia gali būti iš to nauda.

Tai tik keletas video apie šiuos socialinius tinklus. Profesionaliai administruoti socialinius tinklus nėra paprasta. Reikia ne tik viską atlikti profesionaliai, bet ir turėti fantazijos rašant post’us. Kiek galima uždirbti? Viskas priklauso kokį klientą rasite, Maža įmonė galės mokėti kelis šimtus per mėn., didelė - iki kelių tūkstančių. Tačiau reikia suprasti tai, kad prieš keliaujant pas klientus reikėtų turėti savo atliktų darbų. Šioje vietoje geriausia kelis mėnesius padirbti už nedidelį mokestį ir taip susikurti realių darbų pavyzdžių. Tiesiog susiraskite įmones, kurios turi prastai prižiūrimus socialinius tinklus ir pasiūlykite juos už simbolinį 50 Eur/mėn. biudžetą juos administruoti. Kalbame apie informacijos kėlimą. Suprantama, kad socialiniuose tinkluose galima pirkti mokamą reklamą, tačiau tam jau turi būti skiriamas didesnis biudžetas. Taigi, internete paieškokite patarimų, kaip galima didinti „like“ skaičių ir pradėkite dirbti. Tiems, kam iš tikrųjų patinka socialinių tinklų aplinka, tuomet galima skirti daug dėmesio ir realiai įmonėms pagerinti komunikaciją su klientais. Po kurio laiko turėsite atliktų darbų ir galėsite ieškoti naujų klientų. O ką gali žinoti, gal esami klientai norės didinti reklamos biudžetą ir jūs uždirbsite daugiau.

Darbas namuose ir 300 Eur/mėn.

uždarbis internetu
Nuo 100 Eur iki 300 Eur per mėn. už socialinių tinklų administravimą

Niekas nesako, kad dirbant socialinių tinklų administratoriumi negalima uždirbti daugiau. Kiek žinome, specializuotos agentūros minimaliai prašo 300-500 Eur/mėn. Tačiau sutiksite, kad norint susikurti papildomas pajamas ir 300 Eur/mėn. skamba gerai. Siūlome tokius uždarbio modelius, kuomet nereikia daug investuoti pinigų, bet galite kažko naujo išmokti. Ilgainiui tai gali virsti nemažu verslu arba tiesiog galėsite pilnai darbo dienai įsidarbinti kokioje įmonėje už solidų atlyginimą. Smagu pasvajoti, tačiau pirmiausia pradėkite nuo žinių bagažo didinimo ir per daug negalvokite apie didelį uždarbį. Nemokamai dirbti nėra gerai, vis dėl to geriau gauti nors nedideles pinigų sumas. Taip turėsite motyvacijos rimčiau žiūrėti į savo veiklą. 

Pats paprasčiausias darbas su socialiniais tinklais, tai elementariai skelbimų, nuorodų talpinimas skelbimų grupėse „Facebook“ socialiniame tinkle. Nustebsite, tačiau yra nemažai įmonių, kurios už tokį darbą pasiruošusios reguliariai mokėti. Smulkių darbo užsakymų galite ieškoti pačiose socialiniuose tinkluose darbo skelbimų, freelancer’ių grupėse arba IT forume „Uždarbis.lt„. Šiame forume galėsite susikurti savo paslaugų skelbimą ir gauti pirmus užsakymus.

TOP 6 - Darbas namuose SEO paslaugų teikimas

SEO specialisto profesija ne tik įdomi, tačiau ir gerai apmokama. Kiek gali uždirbti profesionalus SEO specialistas? Jeigu dirbsite IT agentūroje, tuomet atlyginimai svyruoja nuo 1500 Eur iki 5000 Eur. Viskas priklauso nuo specialisto kompetencijos. Kuo daugiau patirties, tuo didesnis atlyginimas. SEO paslaugų srityje nuolat vyksta atnaujinimai, tad reikia stebėti pasaulinę rinką ir operatyviai reaguoti. Kadangi jau sudominome jumis darbo užmokesčiu, tuomet metas pakalbėti plačiau, kas gi yra tos SEO paslaugos. Bendrai kalbant, tai internetinės svetainės sutvarkymas ir priežiūra, kad ji būtų kuo geriau reitinguojama „Google“ paieškoje pagal tikslinius raktažodžius. Egzistuoja ir kitos paieškos sistemos, tačiau „Google“ užima daugiau nei septyniasdešimt procentų pasaulinės rinkos, todėl orientuojamasi į šią paieškos sistemą. Taigi, SEO specialistas pirmiausia analizuoja rinką, konkurentus atlieka taip vadinamą SEO auditą. Sudarius veiksmų planą pradedami darbai. Pirmiausia sutvarkomas svetainės ar el.parduotuvės vidus. Koreguojamai: meta aprašymai, turinys, programinis kodas. Bendrai kalbant SEO specialistas atlieka visus pakeitimus, kad paieškos sistema, kuo greičiau nuskaitytų svetainės turinį ir jį tinkamai rodytų paieškos sistemoje. Peržiūrėkite šį video, kad geriau suprastumėte kas yra vidinis SEO:

Sutvarkius vidinį SEO keliaujama prie išorinio SEO. Atgalinių nuorodų kūrimo. Kaip teigia SEO specialistai, tai yra 70% darbo. Siekdami, kad internetinė svetainė būtų rodoma aukštose „Google“ paieškos pozicijose, SEO specialistai kuria stiprias atgalines nuorodas, kurios parodo paieškos sistemai, kad svetainės turinys yra naudingas. Trumpai kalbant, SEO specialistai naujai svetainei ieško kuo daugiau įvairių internetinių svetainių, kuriuose galėtų būti patalpinta nuoroda į kliento puslapį. Šis procesas nėra paprastas ir reikalauja daug žinių, tačiau visko galima išmokti. Jeigu norėsite sužinoti daugiau apie atgalinių nuorodų kūrimą, tiesiog paieškokite informacijos pagal raktažodžius „link building“. Rasite ne tik įdomių straipsnių, bet ir daug mokomųjų video „Yotub’ėje“.

Bendrai supratote, kas yra SEO, todėl klausimas, nuo ko viską pradėti ir ar verta pradėti? Pirmiausia atsakykite į klausimą, ar mėgstate kompiuterį, nes prie jo reikės praleisti daug daug laiko. Tai nėra greitas uždarbio būdas, tačiau tikrai verta investuoti savo laiką. Jeigu jums dar tik penkiolika, tad geriau rinkitės mokslą, vietoj žaidimų. Profesija turi didelę paklausą, o ir išmokus kokybiškai optimizuoti svetaines galėsite daug uždirbti, bei kurti savo IT projektus. Aišku, nėra vėlu pradėti mokytis, jeigu jau užauginote vaikus ir nenorite greitai pasenti. Valgyti vis tiek reikia, todėl geriau dirbti intelektualų darbą ir pasirūpinti savo gražia senatve.

Dar vienas pliusas, kad tai uždarbis internetu, kurį galite atlikti būdami namuose, keliaudami. Vieta tikrai nesvarbi. Galite rasti klientų visame pasaulyje. Lietuvoje žinome ne vieną SEO agentūros vadovą, kuris SEO sritimi pradėjo domėtis perkopęs keturiasdešimties metų ribą. Šiandien, tai dideles pajamas gaunantys įmonių vadovai.

Kaip galima uždirbti naudojant SEO žinias?

15501cookie-checkUždarbis internetu. 6 būdai kaip užsidirbti pinigų?

Komentarai:

 1. Tadukas

  Super naudinga informacija.

 2. Saugumas

  Internetinė svetainė – parduotuvė dabar labai populiari verslo rūšis. Nereikia išlaikyti patalpų bei samdyti fizinių darbuotojų. Priklausomai nuo pardavimų pobūdžio, galbūt net nereikia sandėlių bei paslaugų paskirstymo į prekybos taškus. Tad kaštai sumažėja, kas leidžia pateikti konkurencingesnes kainas.

 3. Andrej

  Labai nuoširdiai viską pasakojate.

  Ačiu už nemokamas pamokas ….

  Lauksiu daugiau tokiu textu …..

 4. Guba

  SEO sudomino…

 5. darbas

  Yra gerų patarimų, ačiū

 6. Fizz

  Dėl svetainių kūrimo. Gal yra Vilniuje kokie kursai, kur būtų galima bent preliminarias žinias įgyti? Manau, Vistiek geriau būtų, nei Youtube žiūrėti. Kažkada bandžiau pats aiškinti, bet taip ir rimtai nesigilinau. Tai va. Laukiu patarimų! 🙂

Leave a Comment