Viruso plitimas visiems puikiai suprantamas procesas – kuo daugiau kontakto tarpusavyje, tuo lengviau jam plisti. Visada pasaulyje bėdos pridaręs koronavirusas tikrai skatina daug baimės, todėl vis daugiau žmonių stengiasi maksimaliai nuo to apsisaugoti. Pats geriausias būdas apsisaugoti vis dar išliko kontakto nebuvimas, tačiau ne visada pavyksta tai išpildyti. Vis dėl to tenka ir parduotuvėse apsilankyti, su daktaru pasimatyti, į darbą nueiti, jei nėra galimybės to padaryti iš namų. Nors šimtu procentu niekas negali būti apsaugotas nuo užsikrėtimo, kai kurios priemonės kontakto metu tikrai gali pagelbėti. Deja, dažnai naudojant tik kaukę, tik pirštines ar tik akinius, užsikrėtimo tikimybė sumažinama ne tiek daug, kiek galėtų būti, jei viskas naudojama vienu metu. Dar vienas patarimas saugantiems save – apsauginiai skydai. Jo naudojimo išaugimą tikrai jau galima pastebėti ir tikrai ne be reikalo.

Dažniausiai skydai sutinkami parduotuvėse, tačiau tikrai puikiai žinoma, kad šias priemones naudoja ir medikai. Tai nebūtinai geriausiai veikianti priemonė, kai yra naudojama viena, tačiau su visu apsisaugojimo rinkiniu, ji labai padeda išgauti geresnę apsaugą. Kadangi skydelis dengia visą veidą, jaučiamasi kur kas saugiau, o ir kontakto metu virusas daug sunkiau patektų ant veido. Viskas atsimuša į skaidrų plastiką, iš kurio apsauginiai skydai yra gaminami. Puiku tai, kad skydeliai gali būti naudojami daug kartų, jų nereikia išmesti po kelių valandų kaip kaukių. Žinoma, ji nusiėmus, reikia dezinfekuoti, taip apsisaugojama nuo užsikrėtimo jį užsidedant. Puikių apsauginių priemonių rasti galima - https://respiratorius.lt/.

Apsauginiai skydai yra patogiausia priemonė apsisaugoti, nes ji neliečia veido. Dėl šios priežasties skydas nekelia jokių problemų veido odai neerzina, todėl užsidėjus tokia papildomą apsaugą, papildomas diskomfortas nėra jaučiamas, o sveikata saugoma daug labiau. Negana to, daugelį skydas apsaugo ir nuo nuolatinio veido lietimo rankomis, kuris labai dažnai nepastebimas ir padaromas keliasdešimt kartų per dieną. Su skydeliu savo veidą liesite daug rečiau, o ir norint tą padaryti ne visuomet pavyks, kas tikrai išeina į naudą. Taigi, rekomenduojama tokią priemonę naudoti ne tik dirbantiems viešose vietose.

3878250cookie-checkKai reikia papildomos apsaugos - apsauginiai skydai