Šildymas reikalingas visiems namams, todėl juo būtina apsirūpinti kiekvienam naujakuriui. Galvojant ne tik apie namų šildymą, bet ir interjero įvaizdį, jaukumą, aplinką, dažnas pagalvoja apie židinius bei krosneles, kurios leidžia ne tik džiaugtis šiluma, bet ir puikiu interjero įvaizdžiu. Savo namuose visada labai svarbu įsirengti viską taip, kaip iš tikrųjų norisi, jo vėliau nebūtų jokio pasigailėjimo dėl kokio nors sprendimo. Būtent todėl labai svarbu gerai pamąstyti apie tikruosius norus, lūkesčius ir prioritetus. Tuomet lengviausia įsirengti namus ir džiaugtis kiekvienu savo padarytu pasirinkimu. Jei apsišildyti židiniu ar krosnele jau yra apsispręsta, tik sunku išsirinkti ką pasirinkti geriau, straipsnyje pateiksime naudingos informacijos, jog apsisprendimas taptų kiek lengvesnis.

Židiniai, pagal daugelį, ne tik šildo, bet ir ramina. Daugelis svajoja šaltą žiemą atsisėsti minkštai prie židinio, įsivynioti į pledą ir džiaugtis pašnekesiais su šeima. Tokių scenų gausu ir filmuose, todėl kai kurie visą gyvenimą žino, jog rengdamiesi savo namus turės židinį, prie kurio visi džiaugsis vieni kitų kompanija. Tai puiki vieta ir knygą paskaityti, ir muzikos paklausyti ar tiesiog numigti. Žinoma, kad židiniai atrodytų puikiai, reikia pagalvoti ir apie apdailą, kuri džiugintų akį. Vieni renkasi individualius sprendimus ir moka kiek daugiau už tokio daikto įrengimą. Kiti atranda puikių židinių su jau padaryta apdaila, kuri puikiai tinka prie jų esamo interjero namuose. Židiniai tikrai puikiai šildo namus, tad jį užkūrus greitai pajusite kaip namus užpildo šiltas oras, jaukumas.

Krosnelės ne ką prastesnis variantas. Nors jis yra pigesnis ir kiek greičiau įrengiamas, tačiau tai nereiškia, jog jis tarnauja mažiau ar negali būti toks geras šildymo būdas kaip židinys. Jų išvaizda tikrai skiriasi, o jų dizainas yra skonio reikalas, tačiau verta žinoti, kad rinktis galima iš skirtingų variantų, spalvų. Taigi, kiekvienam interjerui galima pritaikyti puikiai derančia krosnelę. Labai didelis šio varianto pranašumas yra tai, kad krosnelės yra taupesnės ir išlaiko šilumą namuose kiek ilgiau. Taigi, iš esmės, tai yra praktiškesnis variantas. Puikių krosnelių rasite - https://www.krosneliupasaulis.lt/.

3878340cookie-checkDvikova: židinys ar krosnelė namuose?