Valtys gali būti labai puiki pramoga ne tik plaukiojant su šeima, bet ir žvejojant. Žūklė yra vienas iš labiausiai paplitusių hobių ir juo užsiima ne tik labai daug šalies vyrų, bet kartais net ir moterys. Jeigu ir jūs turite šį hobį, greičiausiai ne kartą pagalvojote apie valties įsigijimą. Žinoma, ją išsirinkti gali būti ganėtinai sunku, nes reikia apgalvoti kur, kaip dažnai ir kada ją naudosite, nuo to priklauso kokios valties jums gali prireikti. Yra keli labai svarbūs kriterijai, tad jei norite padaryti gerą sprendimą, būtinai pasidomėkite valtimis iš anksto ir nepirkite iškart pirmo pasitaikiusio varianto.

Pirmas dalykas kas labai svarbu yra valties dydis. Būtent nuo jo priklauso kiek žmonių galės būti valtyje, kiek daiktų tilps, ar galėsite patogiai valtį persivežti į reikiamas vietas. Taigi, iškart apgalvokite ar visada į žvejyba leidžiatės vieni ar su kompanija. Galbūt valtis bus skirta ne tik žvejoti, bet ir pasiplaukioti su šeima šiltomis vasaros dienomis, tuomet iškart galima pirkti didesnę valtį, kad vėliau nepasigailėtumėte nusipirkę tik žvejybai tinkamą.

Valties dugnas irgi svarbus kriterijus, ypač tiems, kurie žvejoti vyksta labai dažnai. Mėgstantiems leistis į ilgesnius pobūvius gamtoje su valtimi, dažnai reiškia, kad valtyje sėdėti gali atsibosti, todėl pažvejoti tenka ir atsistojus. Kai yra toks poreikis, tuomet valtis turi būti kietu dugnu, nes kitokiu atveju jums nebus užtikrintas stabilumas. Kietas dugnas gali būti metalinis arba iš faneros, tad pasidomėkite kad jums tinka labiau ir džiaukitės patogia žvejyba. Žinoma, jei poreikio stovėti nėra, tuomet kuo puikiausiai tiks valtys su pripučiamu dugnu, su juo galėsite atsisėdus labai patogiai užsiimti savo veikla, o ir pasiplaukiojimams toks dugnas puikiai tinka.

Irklai dažnai būna pridėti prie valties, tačiau kartais iškart norima turėti ir variklį, su kuriuo plaukioti bus ir maloniau ir greičiau. Visuomet atkreipkite dėmesį ar valtis turi vietą varikliui, nes vėliau užsinorėjus jį įsigyti ir supratus, jog vietos varikliui nėra, bus labai gaila išleistų pinigų. Todėl iškart pagalvokite apie jo reikalingumą ir perkamą valtį, nes ne visos valtys tokią vietą turi. Puikų valčių pasirinkimą rasite - https://www.garantboats.eu/.

3878220cookie-checkŽūklė valtyje - puikus būdas atsipalaiduoti