Verslo skelbimai

Home|Verslo skelbimai
Verslo skelbimai2019-02-09T23:39:08+03:00

Parduodu verslą

Tiekėjai

Verslo partnerių paieška

Naujausi verslo skelbimai

Popieriniai maišeliai – šių dienų tendencija

Dar pakankamai neseniai praktiškai visi maišeliai buvo plastikiniai, tačiau pasaulis jau pamatė jų pertekliaus daromą žalą gamtai. Kadangi plastikas yra gerokai ilgiau, negu kitos kasdieniniame gyvenime naudojamos medžiagos, kurių milžiniškas kiekis kiekvieną dieną virstą atliekomis. Aišku, geriausias variantas būtų atsisakyti perteklinio naudojimo, tas daroma, tačiau kai kuriais atvejais tai yra neįmanoma. Todėl pastarosiomis dienomis vis dažniau pastebimi popieriniai maišeliai, kurie naudojami vis plačiau įvairiose srityse. Popierius taip pat tampa atliekomis, tačiau jo irimo procesas yra gerokai spartesnis ir ne pati medžiaga ne tokia pavojinga aplinkai kaip plastikas.

Kodėl popierinis maišelis verslui yra geriausias pasirinkimas?

Pradedant nuo pačių didžiausių verslų ir baigiant smulkiausiais visi stengiasi kažkaip išsiskirti ir nustebinti savo klientus. Popieriniai maišeliai gal ir nebus didelė inovacija ir nematytas dalykas, tačiau kol kas jie dar tikrai gali padėti išsiskirti tarp konkurentų. Nors jų populiarumas didėja, tačiau dar tikrai nepasiekė daugumos. O nemaža dalis klientų, tikėtina, įvertins tokį aplinkai draugišką pakavimo sprendimą. Tarp įmonių populiariausi yra popieriniai maišeliai su spauda, kurie ne tik atlieka savo tiesioginę funkciją, bet kartu dar veikia kaip ir reklama. Be to, kokybiškas gaminys gali būti naudojamas ne tik įsigytam daiktui parsinešti namo. O pakartotinis tokio maišelio panaudojimas reikštų, jog jūsų įmonės logotipas ir visa kita informacija, kuri bus pateikta, keliaus kartu su žmogumi, turinčiu maišelį. Tokiu atveju optimaliausias pasirinkimas būtų popieriniai maišeliai su rankenomis, kuriuos vėliau būtų galima panaudoti vietoj įprastų plastikinių.

Kuo ypatingi kraft maišeliai?

Iš esmės tai yra gana įprasti popieriniai maišeliai, tačiau dėl jų išskirtinės gamybos technologijos jie pasižymi išskirtiniu tvirtumu. Būtent su šiuo aspektu jie dažniausiai ir yra siejami. Ir daug kas dar juos sietų su tamsesne bei specifine spalva, tačiau šis kriterijus ne visuomet bus teisingas. Kita savybė, dėl kurios šie popieriniai maišeliai maistui naudojami vis dažniau, yra jų atsparumas riebalams. O tai naudinga pakuojant praktiškai visus maisto produktus, kadangi daugiau ar mažiau, bet dauguma jų pasižymi riebumu. Ir tai greitai pasimatytų naudojant įprastą popierių pakavimui, kadangi riebalai per jį labai greitai persigeria, o tuomet jis jau neatrodys patraukliai. Be to, nelabai bus tinkamas ir naudoti, kadangi nesunkiai išteps ir kitus paviršius, su kuriais turės sąlytį.

https://www.asanta.lt/spaudos-gamyba/reklaminiai-maiseliai/popieriniai-maiseliai/

Kokia turėtų būti arbatos pakuotė?

Jau kurį laiką populiariausi yra popieriniai maišeliai arbatai, bent jau tokias pakuotes rasime daugumoje specializuotų prakybos vietų, tačiau jų vis dažniau atsiranda ir įprastuose prekybos centruose. Aišku, neretai arbata pakuojama ir į popierines dėžutes, tačiau jos naudojamos daugiau arbatos pakeliams, o ne biriam produktui. Kai kuriais atvejais gana svarbu, kad įpakavimui būtų naudojami popieriniai maišeliai su langeliu. Tai ypač aktualu kuomet parduodama jau supakuota arbata ir pirkėjas negali pamatyti, kaip realiai atrodo arbatžolių mišinys. Ir nors tai gali atrodyti smulkmena, tačiau ji daugumai pakankamai svarbi. Ir, žinoma, arbatai naudojami popieriniai maišeliai be rankenų, kadangi jos būna pakankamai nedaug.

Parduodami 56 domenai – TIKSLINGI RAKTAŽODŽIAI

Nusipirkus domeną galime sukurti svetainę/el.parduotuvę. Reguliariai teikti SEO paslaugas, kad kuo greičiau sugrįžtu investuoti pinigai ir gautumėte pelną. Gerai išmanome SEO, todėl žinome, kaip su minimaliom investicijom pritraukti daug lankytojų iš paieškos sistemų.

Žinote, kur gauti produkcijos? Tuomet galime padėti su internetine reklama. Sukursime logotipą, paruošime turinį, tekstus.

Kaip galima naudoti domenus?

El.parduotuvės ar paslaugų svetainės kūrimas
Tinklaraščio kūrimas ir uždarbis iš reklamos.

Pirmasis variantas gali jums sugeneruoti didesnes pajamas, tačiau reikės skirti ir daugiau laiko.
Antrasis variantas paprastesnis. Patys sukuriate daug kokybiško turinio arba jį užsakote pas turinio kūrėjus. Optimizavus svetainę jį gauna lankomumą ir atitinkamos produkcijos pardavėjams parduodama reklamos plotai.

Tiek vienas, tiek kitas variantas reikalauja daug darbo, tad tai nėra greiti pinigai. Stabiliai, žingsnis po žingsnio sukuriamas pinigus generuojantis projektas.

Domenų kainos nurodytos svetainėse. Nuo 500 Eur.

Kontaktai: [email protected]

Parduodami šie domenai:

aukstapjoves.lt
bataivyrams.lt
motociklupadangos.lt
belookmerch.com
belookmerch.lt
biofinity.lt
butaikaune.lt
butaiklaipedoje.lt
dovanosmoterims.lt
drabuziainesciosioms.lt
dredai.lt
duryspigiau.lt
eteisininkas.lt
elden.lt
fejuburtai.com
fejuburtai.eu
fejuburtai.lt
fektum.com
fektum.lt
grandum.lt
ikramogatec.ru
kebabai.eu
kedespigiau.lt
kompiuteriaipigiau.lt
kotedzaiklaipedoje.lt
kurpigiau.lt
lovospigiau.lt
matijosaitis2024.lt
monitoriaipigiau.lt
moteriskoskuprines.lt
moteriskospinigines.lt
namaiklaipedoje.lt
pdfknygos.lt
plaukimasbaidaremis.lt
prezervatyvai.eu
rinkimai2020.lt
rinkimai2024.lt
rubaipigiau.lt
saldesiunamai.com
saldesiunamai.eu
saldesiunamai.lt
samsungtelefonai.lt
sekcijoskaune.lt
sekcijosvilniuje.lt
sniegokastuvai.lt
sniegokastuvas.lt
sniegopustuvai.lt
sniegopustuvas.lt
sniegovalytuvai.lt
spausdintuvaipigiau.lt
suknelespigiau.lt
striukesmoterims.lt
susisiekimopaslaugos.lt
televizoriauslaikiklis.lt
vibex.lt
zoliapjoves.com

Akiniaipigiau lt, Samsungtelevizoriai lt ir t.t.

Parduodu keletą svetainių.

WordPress turinio valdymo sistema
Su turiniu
Kai kurios svetainės matomos „Google.lt“ turi lankomumą
Domenai registruoti iv.lt, galioja iki 2020

Galima persidaryti į e parduotuves ir pardavinėti atitinkamą produkciją.

http://samsungtelevizoriai.lt – 550 EUR
http://akiniaipigiau.lt – 850 EUR
http://mokyklineskuprines.lt – 550 EUR
http://sniegovalytuvas.lt – 550 EUR
http://siaubofilmai.lt – 550 EUR

Plačiau: [email protected]
Mob. +37060298910

Ieškau verslo partnerio

Laba diena,
Siulau ikurti imone uzsiimancia informacijos pirkimu ir pardavimu. Reikalingas partneris.
Susisiekite, aptarsime.
Saulius
Tel.:8609-81431
Skype:logika bank

Spaudos vizija

Sveiki,
Gal sudomintu mūsų rūbai gaminame pgal užsakymus daugiau apie mus https://www.facebook.com/spaudosvizija.lt/ ir https://spaudosvizija.lt/
Ji sudominome lauksime atsakymo, atsiųsime pasiūlymą

Nerijus

Ieškau tiekėjų dropshippingui, sporto prekes, atributika.

Taip pat moteriški ir vyriški drabužiai.

[email protected]

v studija

Sveiki ieškau partnerių tinklapių kūrimo verslo plėtojimui. Jei esi komunikabilus ( i ) išmanai it sritį ar nori išmokti ,drasiai rašyk man ☺
darbo pobūdis bendravimas su kliėntais, sutarčių sudarymas ,paieška naujų kliėntų uždarbis nuo darbo rezultatų. ( darbas namuose. )
[email protected]

Virginijus

Тuriu gerai įrengtas biuro patalpas Kauno m. centre, puikioje strategin4je vietoje, veikiantį be įsiskolinimų UAB`ą, moku anglų, rusų k. Galiu atstovauti užsienio ar Lietuvos kompaniją arba išnuomoti biurą su baldais ir visa įranga. Tel.+37065218180.

Vaid As

Sveiki. Ieskau verslo partnerio investavimui i IT imone su patikrinta ir garantuota ideja. Jei bus susidomejusiu lauksiu jusu laisko i [email protected]

Antanas Matulev

Investuočiau į perspektyvų projektą. Domina projektai, kurie turi potencialą vystytis ne tik Lietuvoje. Ieskau veikencio arba besikurencio verslo i kuri galeciau investuoti iki 7000euru domina ivairus, bet uztikrinti pasiulymai. Laukiu jusu pasiulymu [email protected]

Evelina

Investuočiau į įdomu projektą ar verslą labiausiai domintu Klaipėdoje (bet svarstytini ir kiti miestai). Esu aktyvi, jauna persona, kuri nenori veltui švaistyti pinigų, o geriau investuoti juos protingai. Prisidėčiau savo įdėjomis ir įžvalgomis. Jei turi kokių minčių, ką galėtumę kartu nuveikti, lauksiu Tavo laiško 😊😎 [email protected]

LTC

Ieškome distributoriu sertifikuotiems medicinos prietaisams realizuoti Lietuvoje ir užsienyje.Atlyginimas nuo realizuotos produkcijos dydžio.Tel.861737623.

Saulius

Ieškome partnerio/atstovo; žmogaus
galinčio padėti realizuoti produktą ( mediniai; aliuminiai; mix
mediniai-aliuminiai langai). Langų gamyba yra vykdoma LT, viename
didžiausių fabrikų. Jei dirbote ar dirbate statybose UK, Airijoje, Ukrainoje, Rusijoje, Kazachstane ir pan. ar turite potencialų užsakovą – aptarsime tarpininkavimo mokestį. Jei
domintų ši galimybė – susisiekite tel.860400651

v studija

Sveiki ieškau partnerių tinklapių kūrimo verslo plėtojimui. Jei esi komunikabilus ( i ) išmanai it sritį ar nori išmokti ,drasiai rašyk man ☺
darbo pobūdis bendravimas su kliėntais, sutarčių sudarymas ,paieška naujų kliėntų uždarbis nuo darbo rezultatų. ( darbas namuose. )
[email protected]

Julia As

Sveiki,
Ieskau verslo partnerio/bendramincio verslo idejoms igivendinti, taipogi prisijungciau prie jau veikiancio verslo) Nusibodo dirbti kitiems, noretusi stengtis del saves. Yra didelis noras taciau truksta ideju:) Esu pabaigusi tarptautini versla uzsienyje, puikiai kalbu: ANGLU,RUSU,LENKU bei LIETUVIU kalbomis. Jeigu sudomino mano pranesimas rasykite i el-pasta: [email protected] :)

Levi Gintarė

Ieškome verslo partnerių, įmonių, prekybininkų, verslo atstovų įvairiuose Lietuvos miestuose.
Atstovaujame Vokietijos kompanija kuri gamina profesionalias švaros ir valymo priemones, bei įrangą.
Šios priemonės puikiai tinka ir kasdieniniam naudojimui todėl tai gali būti ir pavieniai asmenys norintys papildomai užsidirbti.
Esame vieninteliai atstovai Lietuvoje.
Siūlome puikias bendradarbiavimo sąlygas.
– Mokėjimų atidėjimą
– prekių pristatymą pagal susitarimą:
– platų asortimentą:
– marketinginį palaikymą
– reklamą:
– galime suteikti prekybai skirtą inventorių:
– kompensuojame verslo liudijimo įsigijimo išlaidas.
Dėl papildomos informacijos, prašome kreiptis žemiau nurodytais kontaktais:
El.paštas: [email protected]
Tel.Nr. 867297228 Kęstutis.
Iki pasimatymo!

Kristina Damuleviciene

Parduodamas
parduotuvės verslas. Tai Klaipėdoje, PC
Herkaus Galerija veikianti parduotuvė “Pret
a Porter/ir namams/ir vaikams’. Veikianti ketvirtus metus, prekiaujanti lietuvių kūrėjų drabužiais, aksesuarais,
interjero detalėmis, namų kvapais
bei prekėmis vaikams iš nišinių
Europos gamintojų.
Į parduodamą paketą įeina:

1. visijoje esantys baldai ( didžioji dalis gaminti pagal spec . užsakymą , kita dalis
pirkta antikvare ir IKEA).

2. iš metalopagamintos drabužių kabyklos

3. kasosaparatas

4. visas kontaktų paketas su esamais komiso pagrindu dirbančiais tiekėjais, užsienio tiekėjų kontaktai iš kurių daromi vaikų skyriaus užpirkimai

5. spaudai ir reklamai reikalingi logo failai

6. likutyje esančios prekės

7. visi mūsų suburti klientai.

Tai puiki galimybė perimti didelį įdirbį ir konkretų klientų ratą susiformavusią parduotuvę.
Klientai surasti, reikia juos išlaikyti ir pritraukti naujus. Prekių
asortimentas gausus įvairove, prekės kokybiškos ir stilingos. Pasak klientų,
parduotuvė skoninga ir labai jauki, iš kurios nesinori išeiti J. Visas sunkus ir ilgas įkūrimo
darbas padarytas, dabar reikia dirbti ir dirbti pačiai šeimininkei. Parduotuvės
vieta patogi. Jos lankytojai aplinkiniai gyventojai ir ofisų darbuotojai. Erdvė
kampine su daug langų, tad visada yra
dienos šviesa.

Kaina
5000eur

Vytautas

Gultų nuomos verslas Neringoje.
Parduodam veikiantį gultų nuomos verslą su visa reikalinga įranga, labai geroje vietoje Nidoje. Leidimas galioja dar 4 metus. Kaina 9000 Eur. Galima tartis dėl mokėjimo dalimis.

Deividas Urniežius

Parduodama Spec transporto Įmonė!
Parduodama nuo 2011m. sėkmingai veikianti Spec transporto įmonė su transporto licencijomis. Įmonė be skolų. Įstatinis kapitalas -12000 EUR. su sunkvežimių turinčiu manipuliatorių fiskarą. Įmonė turi platų partnerių tinklą.
Kaina 45000 Eur
Klaipeda 861678062
www.fiskaronuoma.com

Rolandas

Palangos centrinėje aikštėje (prie fontano, Maximos) parduodamas veikiantis išvystytas pelningas BISTRO verslas. Verslas vystomas 8 metus, padarytas įdirbis, atnaujinta visa įranga ir patalpos. Perduosime visas žinias, apmokysime darbuotojus, verslo priežiūra ir konsultacijos. Perleisime į geras rankas sėkmingai išvystytą pelningą verslą (investicijų atsiperkamumas 1,5 vasaros sezono). Svarstytinas variantas parduoti 50%- 100% valdomo verslo akcijų. 100% verslo dalies pardavimo kaina 14.999 Eur/ 50% verslo dalies pardavimo kaina 9.999 Eur. Parduodant išsimokėtinai sąlygos atskiru sutarimu. Atliktas naujai patalpų remontas. Investuota į naują įrangą buvo apie 15000 Eur.
Visa kita informacija susitikus. Tel.: +37068222000

Katerina Kliavzo

Sveiki.
Ieškau kokybiškų moteriškų ir vyriškų rūbų bei avalynės tiekėjų droppshiperių.
Lauksiu pasiūlymų el.paštu – [email protected]
Ačiū

Vaida Barysaitė

Sveiki.
Ieškau kokybiškos patalynes tiekėjų droppshiperių ir ne tik
Lauksiu pasiūlymų el.paštu – [email protected]
Ačiū

orcidija

Sveiki. Ieškau vaikiškų ir moteriškų rūbų tiekėjų iš Lenkijos, Turkijos, Kinijos.
Lauksiu pasiūlymų el. paštu – [email protected] Alytus

Top Sliding Bar

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.

Recent Tweets

Newsletter

Sign-up to get the latest news and update information. Don't worry, we won't send spam!