Nusipirkus išmanųjį telefoną, tikrai galima džiaugtis puikiu pirkiniu. Juk tai daiktas, kuris šiais laikais yra itin reikalingas kiekvienam. Su juo galima naršyti internete, paskambinti, pažaisti ar žinutę parašyti, todėl po tiek laiko būtų sunku su tokiu įrenginiu atsisveikinti. Vis tobulėjantys mobilieji džiugina geresnėmis fotografavimo funkcijomis, leidžia net ir atsiskaitinėti parduotuvėse, prijungus savo bankinę kortelę. Žinoma, nusipirkus tokį daiktą, tikrai nesinori iškart matyti ant jo įbrėžimų ar įskilimų. Norisi kuo ilgiau džiaugtis jo nauja išvaizda, todėl siekiama vos tik nusipirkus įrenginį, jį iškart maksimaliai apsaugoti. Rinkinyje su telefonu apsauginių priemonių būna retai, todėl perkant reikia pasirūpinti ir papildomais priedais, kurie yra reikalingi kiekvienam asmeniui.

Telefonų saugumui nuo įbrėžimų, skilimų, sudužimų skiriami telefonų dėklai. Jie gali būti labai įvairūs, tad priklausomai nuo telefono modelio, galima rasti įvairiausių variantų. Vieni labiau mėgsta silikoninius dėklus, kurie dengia tik telefono nugarą. Kiti renkasi odines knygeles, kurios apdengia visą telefoną – tiek nugarėlę, tiek ekraną. Puikus variantas gali būti ir aliuminio dėklai, kurie yra itin tvirti, tačiau ne visiems tinka jų šaltumas, kietumas. Plastikiniai dėklai taip pat gali stebinti pasirinkimu, nes yra įvairiausių dizainu, todėl jie tiks tiek norint papuošti, tiek apsaugoti telefoną. Kokybiški telefonų dėklai pasirūpina, kad sumažėtų telefono sudužimo tikimybė. Visgi ekrano dažnai tokia priemonė neapsaugo, todėl telefonų apsauginiai stiklai irgi turėtų būti pirkinių sąraše. Kokybiškų stikliukų visada rasite - https://www.deklai-telefonams.lt/.

Telefono ekranui susibraižyti nereikia daug, užtenka įsidėti jį į kišene su raktais ar kitais daiktais, kurie turi aštrių kampelių. Rankinėje telefonui irgi nesaugu, taigi labai greitai galima pastebėti atsiradusius dryžius, kurie pradingsta tik tuo atveju, jei bus keičiamas ekranas, o tai nėra pigu. Pagal telefono modelį labiau apsimoka susirasti tinkamą stiklą, kuris klijuosis ant telefono ekrano. Tokia apsauga užtikrina, kad tikrasis ekranas išliks nepriekaištingas. Telefonų apsauginiai stiklai turi būti keičiami reguliariai, jiems suskilus, jie tampa nebe tokie veiksmingi, todėl apsaugo prastai. Geriau užsitikrinti saugumą vis keičiant stikliukus, taip telefonas atrodys gražiai ir bus apsaugotas. Svarbiausia atrasti kokybiškus stikliukus, kadangi galima rasti labai įvairių. Yra specialių plėvelių, yra stiklinių bei plastikinių apsauginių stikliukų telefono ekranui, o rinktis reikėtų pagal savo poreikius ir užtikrinamą apsaugą.

3878870cookie-checkKokia apsauga reikalinga telefonams?