Dovanos sukelia žmonėms emocijas, todėl nieko keisto, jog didžiausios metų šventės be jų neapsieina. Norisi draugus, giminaičius, šeimos narius ir net kolegas ar partnerius pasveikinti ne tik per gimtadienius, bet ir Kalėdų, įmonės gimtadienio ir kitomis progomis. Visgi sunkiausia dovanas išrinkti yra tiems žmonėms, su kuriais nepraleidžiama labai daug laiko. Tarkime, šeimos nariams galima sugalvoti labai daug įvairiausių dovanų sprendžiant ko jie galėtų norėti iš jų pomėgių, veiklos, darbo specifikos ir panašiai. Deja, šiek tiek sunkiau būna su kolegomis ir partneriais, kurie ne visada būna artimi draugai. Kolegos, žinoma, gali būti matomi kasdien, tuomet šiek tiek lengviau, tačiau partneriai sutinkami vos kelis kartus per metus, nebent artimai juos pažįstate. Tuomet atrodo sunku nuspręsti ar reikalingos prabangios verslo dovanos ar simboliškas gestas.

Reikia suprasti, kad net ir smulkmena gali parodyti kitam žmogui kaip jam rūpite. Svarbiausia išskirtinis dėmesys dėl kurio galima jaustis taip, lyg tikrai vertinate žmogų, kuriam įteikiama dovana. Dovanos versle iš esmės ir yra tam, kad pavyktų palaikyti kaip įmanoma glaustesnius santykius. Norint ir toliau turėti puikią partnerystę, reikia ir gražiai sutarti. Žinoma, kartais smulkmenos neužtenka, bet ir prabangios verslo dovanos ne visada atrodo tinkamos, ypač jei norisi padovanoti ką nors visam kolektyvui, ne tik įmonės vadovui. Tuomet pasirenkamos simboliškos dovanos – biurui reikalingos priemonės su logotipais ir panašiai.

Jei norisi kiek labiau nustebintį partnerį arba puikiai žinote ką žmogus mėgsta, kuo užsiima ir kaip leidžia laisvalaikį, tuomet tikrai galima derinti dovanas prie to, kas būtų jam naudinga, patiktų. Jei vis dėl to pomėgių nežinote, bet norite parodyti kaip vertinate bendradarbiavimą, prabangios verslo dovanos tikrai išgelbės. Tai gali būti išmanusis laikrodis, technika biurui, prabangus sportinis krepšys, galbūt didelė kokybiško skonio triufelių dėžė ar kitas gardėsis, kuris puikiai tiks mėgstantiems pasmalyžiauti. Ofisui perkant kiek brangesnes dovanas galima rinktis belaidę kolonėlę – daugelis mėgsta muzika darbo metu. Tiks ir džemperis, kuris būtų patogios ir kokybiškos medžiagos, bei dailios išvaizdos. Svarbiausia nedaryti didžiulio logotipo ant jo, kuris atims galimybę naudoti viršutinę aprangą universaliai. Jei svarstote kokias dovanas pasirinkti, jų rasite - https://saldireklama.lt/lt/.

3876800cookie-checkPartnerių dovanos versle