Ricinos aliejus jau nuo senovės naudojamas kaip vienas iš naudingiausių produktų odai bei plaukams. Jame labai daug vitamino E ir riebalų rūgščių, kurie yra puikūs odos ir plaukų puoselėtojai. Šis aliejus taip pat puikiai susidoroja su bakterijomis bei virusas ir gali padėti įveikti net grybelį.

Ricinos naudą galima vardinti labai ilgai, tačiau pačios svarbiausios šio aliejaus naudos yra tai, kad jis padeda kovoti su plaukų slinkimu ir net stabdo jų slinkimą, todėl kaukės plaukams su tokiu ingredientu bus labai veiksmingos. Taip pat toks aliejus yra puikus pagalbininkas norint sudrėkinti, pamaitinti ir suminkštinti plaukus, nes gerai ir veiksmingai veikia plaukų paviršių. Kaukės plaukams su ricinos aliejumi taip pat padeda atsikratyti pleiskanų, jei jos pradeda jus kankinti. Daugelis naudoja tokį aliejų ir blakstienoms bei antakiams, nes jis išlaiko blakstienas ilgesnes ir jos neiškrenta anksčiau laiko. Dažniausiai ricinos aliejus naudojamas kaip kaukės plaukams, bet jį tepti ir naudoti galima ne tik plaukų grožiui. Puikių priemonių plaukams galite rasti ir https://kosmetikosparduotuve.lt/.

Odai ricinos aliejus taip pat turi teigiamų medžiagų. Oda po šio aliejaus naudojimo tampa stangri ir minkšta, todėl tai puikus būdas ją reikiamai pamaitinti. Kadangi šis aliejus puikiai kovoja su bakterijomis, tai ir spuogų būna daug mažiau tepant aliejumi veidą ar kitas kūno vietas. Pigmentinės dėmės ir randai gali sumažėti bei tapti mažiau matomi, jei aliejų tepate dažnai ir reguliariai. Aplamai reguliarus ricinos aliejaus naudojimas gali būti ir puikus būdas kovoti su senėjimo procesu, nes gerai pamaitinta oda yra mažiau linkusi į raukšles. Drėkinimas taip pat padeda ir palyginti oda bei išvengti strijų susidarymo.

Nors ricinos aliejaus tinkamumas odai puikus, tačiau vis tiek plaukams jis naudojamas dažniau. Su šiuo aliejumi galima gaminti kaukes plaukams ir namuose. Jei gamintis kaukių nenorite, galima tiesiog labai silpna ugnimi šiek tiek pakaitinti aliejų ir jį ištepti į plaukų šaknis. Taip plaukai atsigaus, o palaipsniui pastebėsite ir rezultatus – ilgesnius plaukus, sveikesnį jų paviršių ir ne taip greitai skilinėjančius plaukų galiukus.

3876830cookie-checkRicinos aliejus visų tipų plaukams