Vertimų kaina: kreiptis į šių paslaugų teikėjus dažniausiai yra pigiau nei įdarbinti vertėją

Vertimo įkainiai

Kokie yra vertimo įkainiai? Siekiant atsakyti į šį klausimą glaustai, tiesiog būtų galima paminėti, jog tereikia išsirinkti šios paslaugos teikėją bei įvertinti jo įkainius. Tačiau nepamirškime, kad egzistuoja ir dar vienas variantas. Tai – vertėjo savo įmonėje įdarbinimas, kuris už tam tikrą atlygį, atliks vertimus. Vis dėlto, tiems, kuriuos domina tik ekonomiški ir protingi pasirinkimai, pastarasis gali ir nelabai tikti – pasirodo, dažnu atveju kreiptis į šių paslaugų teikėjus yra kur kas pigiau, nei įdarbinti nuolatinį darbuotoją. Kodėl? 

Viena iš priežasčių yra ta, kad darbuotojui reikės ne tik mokėti atlyginimą, bet ir suteikti dar daugiau: t.y., suteikti darbo vietą bei atostogas. Taigi, reikia pastebėti, kad išlaidos išaugs dar labiau. 

Tačiau ir tai dar ne viskas – kai kuriose įmonėse situacija dėliojasi taip, kad tam tikrais periodais reikia atlikti ypač daug vertimų. Nesunku pastebėti, kad vienas asmuo gali būti nepajėgus įveikti tokį darbo krūvį, tad įmanoma tik viena išeitis – ieškoti papildomos darbo jėgos, o tai taip pat pareikalaus daugiau išlaidų.

Jei žinote, kad jūsų verslui bus reikalingos ne tik vertimo paslaugos, bet ir kiti sprendimai, pavyzdžiui, tekstų redagavimas, tokiu atveju, iš karto reikėtų ieškoti specialisto, kuris galėtų teikti ir kitas paslaugas. 

Tačiau nepamirškime ir tai, kad visko vertinti vien tik pinigais taip pat negalima –  ne ką mažiau yra svarbi ir savijauta. Nepamirškime, kad įdarbinę vieną vertėją savo įmonėje, galima sakyti, susidursite su nuolatiniu stresu – niekada nebūsite tikri, kad jūsų darbuotojas nesusirgs; spės laiku atlikti užduotis ir t.t. Tuo tarpu nusprendę rinktis laisvai samdomo darbuotojo ar vertimų biuro paslaugas, visuomet būsite puikios nuotaikos, nes žinosite, jog darbai bus atlikti laiku. 

Taigi, kaip matyt, egzistuoja labai daug priežasčių, dėl kurių galima sakyti, kad vertimų kaina, kurios pareikalaus jūsų įmonėje dirbantis vertėjas bei laisvai samdomas specialistas ar vertimų biuras, yra nevienoda. Kitais žodžiais tariant, sprendimas rinktis laisvai samdomo vertėjo ar vertimų biuro paslaugas, yra ekonomiškesnis, nei sprendimas įdarbinti  vertėją.

3873170cookie-checkVertimų kaina: kreiptis į šių paslaugų teikėjus dažniausiai yra pigiau nei įdarbinti vertėją

Kiti straipsniai

Leave a Comment