Skirtingi plaukų tipai ir jų priežiūra

Plaukai moterims tikrai reiškia daug, nes daugelis svajoja apie vešlius ir sveikus plaukus. Kai kurios itin troško ilgų plaukų, nes daugeliui tai siejasi su moteriškumu. Nepaisant to, kad plaukų grožis moterims svarbus tik dėl išvaizdos, verta žinoti, kad tai ir mūsų organizmui įtakos turintis audinys. Plaukai skirti tam, kad saugotų galvą nuo per didelio karščio arba šalčio bei padėtų reguliuoti organizmo temperatūrą. Kadangi kiekvieno plaukai yra labai skirtingi, o tai labai dažnai priklauso ir nuo žmogaus organizmo bei gyvenimo būdo, tai reikalingos ir skirtingos priemonės plaukams prižiūrėti. Vieniems tinka šampūnai, kurie skirti sausiems plaukams, pavyzdžiui biosilk šampūnas, kitiems reikia sausinančių savybių turinčių plaukų priemonių, kurios sureguliuoja galvos riebalų išsiskyrimą. Taigi, labai svarbu suprasti kokio tipo yra patys plaukai, kad būtų nesunku atrasti tinkantį jų priežiūros būdą bei priemones.

Normalių plaukų savininkės, kurios neturi problemų nei su greitu plaukų šaknų riebalavimusi, nei su visiškai išsausėjusiais plaukų galiukais, yra pačios laimingiausios, nes itin didelės priežiūros tokiems plaukams nereikia. Tokiais atvejais nebūtina pirkti nenuplaunamų kondicionierių ar naudoti kokių nors aliejinių kaukių – užtenka kartais padrėkinti plaukų galus ir naudoti nekenkiančius šampūnus, kondicionierius. Normaliems plaukams puikiai gali tikti universalus biosilk šampūnas, kuris tinka visiems plaukų tipams.

Sausų plaukų savininkės dėl gražių plaukų privalo pasistengti ir jų tikrai neišgelbės tik biosilk šampūnas ar kito gamintojo kondicionierius. Sausiems plaukams dažniausiai reikia ir šampūno, ir maitinančio kondicionieriaus, aliejuko plaukų galams, purškiamo nenuplaunamo kondicionieriaus ir panašių priemonių. Drėkinančios priemonės tokiems plaukams turi būti naudojamos dažniau nei normaliems ar riebiems plaukams – tik taip užsitikrinsite, kad plaukų galiukai greitai nesuskilinės ir jų nereikės kirpti.

3873860cookie-checkSkirtingi plaukų tipai ir jų priežiūra

Kiti straipsniai

Leave a Comment