Namuose židiniai ar krosnelės tikrai atrodo fantastiškai, greičiausiai kiekvienas sutiktų juk tai yra nepaprastai puikus būdas sukurti jaukią aplinką ir šiltą erdvę. Žinoma, kaip ir kiekvienas daiktas namuose, taip ir šie reikalauja investicijų, tačiau prieš tai reikia pasirinkti kas namuose tiks labiausiai. Vieni pasirenka židinius iškart su apdaila, jog nereikėtų ja rūpintis vėliau ir mokėti meistrams už darbą, kiti linkę rinktis kapsules ir apdailą darosi pagal save, visiškai individualiai. Taip pat yra daug žmonių, kuriuos domina kapsulė, su kuria lengvai galima džiaugtis šiluma namuose. Tarp šių variantų pasirinkti ne visada lengva, todėl verta kuo daugiau domėtis jų privalumais.

Krosnelės yra gana populiarėjantis variantas, kitaip sakant, šiuo metu ji netgi madinga. Ji šildo puikiai, kaip ir židinys, o ir atrodo tikrai neblogai, mėgstantiems ne tokį įprastą stilių. Jos gali būti konvekcinės arba radiacinės – abi pajungiamos gana nesudėtingai, todėl kai pasirenkama krosnelė iškart galima žinoti, jog meistras prie jos daug laiko nepraleis. Toks pasirinkimas nereikalauja brangios apdailos, o kainuoja maždaug taip pat kaip židinio kapsulė. Krosnelė gana praktiškas pasirinkimas tiek norintiems apsišildyti namus, tiek galvojantiems apie jaukesnį interjerą.

Nors, kaip minėta, židinio kapsulė kainuoja panašiai krosnelė, verta suprasti, jog kapsulei prireikia specialios apdailos, kuri nebūtinai pigiai kainuoja. Žinoma, tai labai priklauso nuo to kokie yra žmogaus lūkesčiai, tačiau pasirinkus individualesnį sprendimą, židiniai kainuoja daugiau. Norintiems kiek labiau sutapyti galima rinktis ne kapsules, o pilnai paruoštus židinius, kurie bus su apdaila – pagrindinis dalykas ką reikės padaryti – išsirinkti tai, kas tiks namams ir patiks jūsų skoniui. Židiniai su jau padaryta apdaila įrenginėjami taip pat kur kas greičiau. Platų jų pasirinkimą rasti galite - https://www.krosneliupasaulis.lt/.

Labai svarbu pasverti visus pliusus ir minusus ir įvertinti kas namuose žiūrėtųsi daug geriau. Jei jau randate tobulai tinkantį židinį, neverta galvoti apie apdailą nusipirkus tik kapsulę – taip sutaupoma laiko. Jei židiniai visgi neatrodo dailiausias ir patogiausias variantas, krosnelė tikrai namuose nepamaišys. Labai svarbu susidėlioti savo prioritetus ir suprasti tikruosius poreikius.

3877650cookie-checkŠildymas namuose: židinys ar krosnelės?