Rusiški „Youtube“ kanalai apie verslą

Kuo skiriasi rusiški, angliški ir lietuviški „Youtube“ verslo kanalai? Turinio kokybe. Logiška, kad tiek vakaruose, tiek rytuose galima rasti kur kas daugiau naudingos informacijos. Rusiškai suprantantys piliečiai turi galimybę žiūrėti aukštos turinio kokybės video reportažus. Visiškai nereiškia, kad rusiškuose „Youtube“ kanaluose viskas sukasi tik apie Rusiją. Ne, čia rasite Ukrainą, Lietuvą, Gruziją, Olandiją, JAV…. Žodžiu, kai kurie rusiško kontento kūrėjai keliauja po visą pasaulį, tad informacija tikrai būna įdomi.  Gero žiūrėjimo!

TOP 1 „Big Money“

Jeigu patinka „Proto Industrija“, tuomet šį kanalą būtina žiūrėti. Sunkiai rasite tokios geros kokybės video reportažus. Šioje vietoje didelis pliusas, kad pats laidos vedėjas yra gyvenimo matęs stambus verslininkas, kuris žino kokius klausimus reikia užduoti pašnekovams. Finansinės galimybės jam leidžia aplankyti įvairias šalis. Čia nerasite daug reklamos. Neprašinėja būti patreon’u, o tiesiog daro verslą. Juk „Youtube“ kanalas gali generuoti nemažas pajamas. Trys dideli pliusai

+++

TOP 2 „Бизнес Молодость

Tikriausiai sunkiai rasime Lietuvoje pilietį, kuris nežino šių verslo mokymų gigantų. Didžiausia ir kompetentingiausia verslo mokymų organizacija Rusijoje, Ukrainoje, Baltarusijoje. Kas supranta rusų kalbą ir užsiima verslu, tas tikrai apie šį kanalą yra girdėję. Turinio prasme, čia yra geros informacijos, bet daug ir bla bla bla. Kadangi „Бизнес Молодость“, kuria iš ties organizuoja seminarus, veda privačius mokymus ir per savo organizaciją praleidžia tūkstančius žmonių, tai per daug metų tikrai lektoriai sukaupė praktikoje pritaikomos informacijos. 

TOP 3 „Трансформатор

Charizmatiškas laidos vedėjas, kuris iš „Youtube“ kanalo daro neblogą verslą. Sklando daug legendų apie kitus jo verslus. Jis pasakoja, kad turi ne vieną verslą, internautai tvirtina, kad tai fake verslai. Visiems gi pyktis ima, kad šis verslo kanalas turi didžiausia prenumeratorių kiekį, tarp tokio pobūdžio turinio. Tai tik įrodo, kad laidos vedėjas sugeba sukurti verslą. Žiūrėti galima. Yra nemažai gerų podcast’ų, tačiau ir daug reklamos.

TOP 4 „Бизнес-секреты

Senas „Youtube“ kanalas. Gal net vienas iš pirmųjų Rusijos rinkoje. Laidos guru visiems gerai žinomas Rusijos verslininkas, bankininkas. Kad jis kažką sugeba, tai faktas. Kaip turtus sukaupė niekas iš tikrųjų nežino. Daug įdomių pašnekovų. Platus pažinčių ratas duoda savo. Žiūrime, sekame, bet per daug neįsitraukiame. Puiki pramoga vietoj krepšinio 🙂

TOP 5 „Игорь Рыбаков

Dar viena charizmatiška persona. Jis ne vien apie verslą. Kelionės, pramogos, gyvenimo būdas. Toks lifesyle kanalas. Kažkiek yra ir apie verslą, bet tai nėra kanalo pagrindinis turinys.

TOP 6 „Ярослав Левашов

Kai kas paklaus kodėl tik 6 vieta? Nes, čia ne vien apie verslą. Gyvenimo būdo žurnalas. Stilius ar Nuo…iki…. Rasite visko ir kaip pirkti parduoti mašinas, kaip vykdomas verslas Ispanijoje ir laidos vedėjo kelionės po JAV, Japoniją ir kitas šalis. Labai džiugu matyti, kaip ne Lietuvis daro verslą Lietuvoje. Su draugais jie važiuoja į Kauną, Tauragę ir perka automobilius perpardavimui. Tokio verslo kasdienybė iš arti.

20370cookie-checkRusiški „Youtube“ kanalai apie verslą

Kiti straipsniai

Komentarai:

 1. Avatar Tadas

  Turinį kuriate kaip vėžliai 🙂 Nu bet vis tiek ačiū…

 2. Avatar Vigiisss

  Laukiam anglisku verslo kanalų topo. Mane irgi erzina, kai prasineja buti patreonu. Kazkaip is kart atstumia. Kurtu turini ir viskas.

 3. Avatar Viktorija

  Mus reikia daugiau vakarų

  1. Avatar Igoris

   Nebesvaik. Mums reikia bendrauti su rytais, vakarais ir kurti šalį, kurioje būtų gera gyventi. Tie pykčiai su kaimynais ar kategoriškas pozicijos laikymasis neduoda daug pliusų. Ekonomika kenčia. Atsibusk, juk tiek Vokiečiai, Anglai, Suomiai ar net Estai tipo viešai reiškia nepasitenkinimą Rusijos stiprėjimui, bet tuo pačiu vysto glaudžius verslo santykius. Tie patys Amerikonai kupi pradai su rusais. Be pigu jiems sakyti kokie rusai blogi, kai ekonomika stipri. Lietuvai dujas pabrangina ir visi kenčia. Kažkoks politikas lepteli nesąmonę ir žopa verslui. Kam taip daryti? Aišku, kai jie valdžioje gerai gyvena, tai jiems nelabai įdomu kaip gyvena dauguma.

Leave a Comment