Dar pakankamai neseniai praktiškai visi maišeliai buvo plastikiniai, tačiau pasaulis jau pamatė jų pertekliaus daromą žalą gamtai. Kadangi plastikas yra gerokai ilgiau, negu kitos kasdieniniame gyvenime naudojamos medžiagos, kurių milžiniškas kiekis kiekvieną dieną virstą atliekomis. Aišku, geriausias variantas būtų atsisakyti perteklinio naudojimo, tas daroma, tačiau kai kuriais atvejais tai yra neįmanoma. Todėl pastarosiomis dienomis vis dažniau pastebimi popieriniai maišeliai, kurie naudojami vis plačiau įvairiose srityse. Popierius taip pat tampa atliekomis, tačiau jo irimo procesas yra gerokai spartesnis ir ne pati medžiaga ne tokia pavojinga aplinkai kaip plastikas.

Kodėl popierinis maišelis verslui yra geriausias pasirinkimas?

Pradedant nuo pačių didžiausių verslų ir baigiant smulkiausiais visi stengiasi kažkaip išsiskirti ir nustebinti savo klientus. Popieriniai maišeliai gal ir nebus didelė inovacija ir nematytas dalykas, tačiau kol kas jie dar tikrai gali padėti išsiskirti tarp konkurentų. Nors jų populiarumas didėja, tačiau dar tikrai nepasiekė daugumos. O nemaža dalis klientų, tikėtina, įvertins tokį aplinkai draugišką pakavimo sprendimą. Tarp įmonių populiariausi yra popieriniai maišeliai su spauda, kurie ne tik atlieka savo tiesioginę funkciją, bet kartu dar veikia kaip ir reklama. Be to, kokybiškas gaminys gali būti naudojamas ne tik įsigytam daiktui parsinešti namo. O pakartotinis tokio maišelio panaudojimas reikštų, jog jūsų įmonės logotipas ir visa kita informacija, kuri bus pateikta, keliaus kartu su žmogumi, turinčiu maišelį. Tokiu atveju optimaliausias pasirinkimas būtų popieriniai maišeliai su rankenomis, kuriuos vėliau būtų galima panaudoti vietoj įprastų plastikinių.

Kuo ypatingi kraft maišeliai?

Iš esmės tai yra gana įprasti popieriniai maišeliai, tačiau dėl jų išskirtinės gamybos technologijos jie pasižymi išskirtiniu tvirtumu. Būtent su šiuo aspektu jie dažniausiai ir yra siejami. Ir daug kas dar juos sietų su tamsesne bei specifine spalva, tačiau šis kriterijus ne visuomet bus teisingas. Kita savybė, dėl kurios šie popieriniai maišeliai maistui naudojami vis dažniau, yra jų atsparumas riebalams. O tai naudinga pakuojant praktiškai visus maisto produktus, kadangi daugiau ar mažiau, bet dauguma jų pasižymi riebumu. Ir tai greitai pasimatytų naudojant įprastą popierių pakavimui, kadangi riebalai per jį labai greitai persigeria, o tuomet jis jau neatrodys patraukliai. Be to, nelabai bus tinkamas ir naudoti, kadangi nesunkiai išteps ir kitus paviršius, su kuriais turės sąlytį.

https://www.asanta.lt/spaudos-gamyba/reklaminiai-maiseliai/popieriniai-maiseliai/

Kokia turėtų būti arbatos pakuotė?

Jau kurį laiką populiariausi yra popieriniai maišeliai arbatai, bent jau tokias pakuotes rasime daugumoje specializuotų prakybos vietų, tačiau jų vis dažniau atsiranda ir įprastuose prekybos centruose. Aišku, neretai arbata pakuojama ir į popierines dėžutes, tačiau jos naudojamos daugiau arbatos pakeliams, o ne biriam produktui. Kai kuriais atvejais gana svarbu, kad įpakavimui būtų naudojami popieriniai maišeliai su langeliu. Tai ypač aktualu kuomet parduodama jau supakuota arbata ir pirkėjas negali pamatyti, kaip realiai atrodo arbatžolių mišinys. Ir nors tai gali atrodyti smulkmena, tačiau ji daugumai pakankamai svarbi. Ir, žinoma, arbatai naudojami popieriniai maišeliai be rankenų, kadangi jos būna pakankamai nedaug.

3878910cookie-checkPopieriniai maišeliai – šių dienų tendencija