paskolosDažnai gyvenime taip nutinka, jog prireikus pinigų svarbiam pirkiniui, ligos atveju ir įvykus kitoms nenumatytoms aplinkybėms, sava piniginė nebegali patempti tokios sumos. Be abejonės, tuomet kyla viena mintis – reikia paskolos. Ką reiktų žinoti, apie paskolos gavimo variantus ir jų pasirinkimo kriterijus?

Kiekvieno žmogaus atvejis ir poreikiai yra unikalūs, tad asmeninė paskola, kuri atitiktų visus lūkesčius ir stipriai nenuskriaustų finansiškai – be galo svarbu. Be to, daugeliui labai aktualu gauti paskolą greitai, be jokių varginančių dokumentų pildymų ir įvairiausių biurokratinių procedūrų. Tokių variantų yra išties nemažai. Tai greitos paskolos internetu, greitos paskolos telefonu netgi greitos paskolos SMS žinute. Žaibiškas pinigų pervedimas į jūsų asmeninę sąskaitą šiomis dienomis išties nėra jokia problema, didesnį dėmesį reiktų atkreipti į palūkanų dydį, grąžinimo galimybes, metinę palūkanų normą ir BVKKNM (bendra vartojimo kredito kainos metinė norma). Būtinai atkreipkite dėmesį ne tik į kiekvieno mėnesio įmokos dydį, bet ir į visą grąžintiną sumą. Pasikartosime, paskolos gavimas yra gana lengvas ir greitas procesas, kur kas daugiau dėmesio reikalauja tinkamiausio varianto pasirinkimas.

Jeigu jums reikalinga būsto paskola, tuomet, tikriausiai, protingiausia kreiptis į banką. Bijote, jog bankas nesuteiks tokios galimybės? Iš karto išsigąsti nederėtų. Pirmiausia pasinaudokite būsto paskolos skaičiuokle, kurią galite rasti kiekvieno banko internetiniame puslapyje. Jeigu ji parodys, jog jums gauti pageidaujamą būsto paskolą šansai labai nedideli, nenuleiskite rankų. Tuomet derėtų nuvykti į banko skyrių. Dažnai egzistuoja įvairiausių išlygų ir taisyklių net ir mažą kreditingumą turintiems asmenims. Banko konsultantai jums viską paaiškins išsamiai. Turėtumėte žinoti, jog sprendžiant piniginius klausimus, pažįstamų ir draugų rekomendacijos ir patarimai dažnai būna nenaudingi ir neretai netgi labai klaidinantys. Kas įmanoma ir pasiekiama kito asmens atveju, gali pasikeisti visai į kitą pusę jūsų situacijoje esamomis sąlygomis. Tad konsultacija su specialistais – geriausia ir protingiausia išeitis.

Jeigu jums reikalinga mažesnė suma, t.y. vartojimo paskola arba paskola automobiliui tuomet tikriausiai internete ieškosite paskola be banko? Tokiu atveju kreipkitės į greitųjų kreditų unijas: Bobutės paskola, Paskolų klubas, Vivus paskola ir kt. Beje, pastaruoju metu labai populiarios P2P paskolos. Tai paskolos iš žmonių. Tarpusavio skolinimasis bei paskolos iš privačių asmenų šiandien yra vienas dažniausiai praktikuojamų skolinimosi būdų. P2P principu veikiančiose platformose skolas suteikia ne bankas ir net ne greitųjų kreditų įmonė, o privatūs žmonės, t.y. toje platformoje užsiregistravę legaliai investuojantys asmenys. Jie paprastai yra pasiryžę sulaukti kuo didesnio skolintojų būrio, todėl stengiasi pateikti kuo palankesnes skolinimosi sąlygas. Be abejonės, mums, besiskolinantiems tai tik į naudą.

Kaip surasti palankausias sąlygas siūlančią greitųjų kreditų ar P2P principu veikiančią kompaniją? Viskas labai paprasta – pasinaudokite paskolų palyginimo paslaugas suteikiančių platformų paslaugomis.

Paskolų palyginimo platformos – išties greita, efektyvu ir saugu. Kiekvieno kliento duomenys yra saugomi sustiprinto saugumo duomenų centruose, o visa informacija apie klientus perduodama šifruotais duomenų perdavimo kanalais. Jokių administravimo mokesčių mokėti nereikia, o sutartis sudaroma tik su pasirinktu paskolos teikėju. Daugelis žmonių vis dar galvoja, jog skolintis tiek iš bankų, tiek iš kredito unijų yra rizikinga ir nesaugu. Todėl šios paminėtos paskolų palyginimo platformos suteiks jums gerokai daugiau garantijų ir saugumo, jog pasirašytos sutarties sąlygos ateityje, jeigu tik vykdysite visus įsipareigojimus, nebus keičiamos.

3877420cookie-checkPaskolos: sau tinkamiausią variantą apgalvokite atsakingai ir kruopščiai