Su tokia dilema galima susidurti ir renkantis daugybę kitų produktų. Kadangi šiomis dienomis nemaža dalis parduotuvių turi tiek fizinę, tiek ir internetinę prekybos vietą. O kai kurios yra pasirinkę kažkurį vieną iš šių variantų ir tik tokiu būdu vykdo savo veiklą. Žinoma, kiekvienas variantas gali turėti savų pliusų bei minusų. Bet kas akivaizdu, tai kad internetas leidžia sutaupyti daugybę laiko. Kadangi tokiu būdu įsigyti padangas galima neišeinant iš namų, todėl nereikės skirti laiko kelionei iki parduotuvės. Taip pat nereikės laukti eilėse, jeigu su jomis tektų susidurti. Tačiau kai kurie žmonės gali sakyti, jog tokiu būdu nėra neįmanoma taip kokybiškai apžiūrėti būsimo pirkinio. Ir kai kuriais atvejais tai tikrai svarbus aspektas. Tačiau šis neturėtų būti priskiriamas prie tokių. Kadangi padangos internetu pateikiamos kartu su nuotraukomis bei išsamiu aprašymu. Todėl neretai galima gauti dar daugiau informacijos, negu kad apsilankius realioje parduotuvėje. Be to, iškilus klausimams visada galima susisiekti su konsultantais, kurie pagelbės renkantis. Taigi, toks apsipirkimo būdas turi daugiau privalumų, negu trūkumų.

Kuo žieminės padangos geriau, negu universalios

Aišku, lyginant šiuos skirtingus produktus reikėtų atkreipti dėmesį ir į jų gamintoją, ir į konkretų modelį. Kadangi priklausomai nuo to geriausias pasirinkimas gali labai skirtis. Tačiau vertinant pakankamai panašios kokybės gaminius galima įžvelgti bendras tendencijas. Būtent dėl jų ir teigiama, kad žiemai pritaikytas variantas yra geresnis pasirinkimas, negu universalus. Ir pagrindinė to priežastis yra gumos mišinyje. Kuris šaltajam metų laikui parenkamas minkštesnis. O tai laidžia įgyti didesnį atsparumą šalčiams ir taip užtikrinti geresnį sukibimą su kelio danga. Taip pat tokie gaminiai išsiskiria savo protektoriumi, kuris yra didesnis ir dėl to pajėgus pašalinti didelį kiekį purvo, vandens bei sniego. Todėl tai bus vienareikšmiškai saugesnis pasirinkimo variantas žiemai. Tuo tarpu universalus gaminys turės tik vieną privalumą – nebus reikalingos atskiros žieminės ir vasarinės padangos. Todėl galėsite sutaupyti nepirkdami dviejų jų sezoninių komplektų. Taip pat nebus reikalingas periodiškas padangų montavimas. Tačiau svarbu įvertinti ir tokio varianto neigiamus aspektus. Ir tik tuomet atsižvelgus į asmeninius poreikius apsispręsti.

Padangos pigiau ar verta taupyti?

Tikrai gali tekti susidurti su tokiu variantu, kuomet yra siūlomos padangos už gerokai žemesnę kainą. Aišku, jeigu tai viena iš parduotuvės skelbiamų akcijų, tuomet labai įtartinai nevertėtų žiūrėti. Kadangi praktiškai visi ten parduodami produktai yra kokybiški ir tinkami naudojimui. Tačiau tokių mažiau kainuojančių variantų galima rasti ir kitose prekybos vietose. Tada derėtų juos vertinti atsargiau. Nors galimybė sutaupyti praktiškai visuomet vilioja daugumą žmonių. Jeigu tai naujos padangos, tai mažesnės kainos priežastis gali būti senesni jų metai. Ir tai tikrai nėra labai blogai. Kadangi tinkamai laikomas bei nenaudotas gaminys gana ilgą laiką išlieka kokybiškas. Tačiau kartais gali būti siūlomos atnaujintos padangos. Toks variantas praktikoje taip pat naudojamas, tačiau perkant reikėtų žinoti, kad būtent tai ir įsigyjate. Kadangi ir jų tarnavimo laikas skirsis ir nebus toks pats kaip analogiško naujo gaminio.

https://padangos123.lt

3879690cookie-checkPadangos internetu ar pirkti parduotuvėje?