Praktiškai visi žuvų taukai savo sudėtyje turi tas pačias veikliąsias medžiagas, tik gali skirtis jų tarpusavio santykis bei koncentracija. Taip pat gali būti kažkokių papildomų ingredientų. Tačiau dėl jų produktas tikrai nebus nei geresnis, nei blogesnis. Tad svarbiausia atkreipti dėmesį ir įvertinti ar jie asmeniškai jūsų organizmui yra reikalingi. Aišku, dažniausiai kažkokios papildomos medžiagos tikrai nepakenks, tačiau ir jų nauda gali būti abejotina ir nelabai juntama. Nors jeigu tai bus vitaminai, tuomet šaltuoju periodu jie gali sustiprinti jūsų organizmą. Todėl renkantis geriausią variantą pagrindinis aspektas turėtų būti veikliųjų medžiagų koncentracija. Kuo ji didesnė, tuo atitinkamai ir jūs įsigydami produktą gausite daugiau naudos.

Kokie yra žinomiausi gamintojai?

Dažniausiai girdimi ir pastebimi yra žuvų taukai Mollers, tačiau tai tikrai nėra vienintelis gamintojas siūlantis kokybiškus produktus. Ir tuo pačiu metu turintis atpažįstamą vardą. Pakankamai populiarūs yra ir Omex žuvų taukai. Taip pat dažno pasirinkimu tampa Equazen žuvų taukai, nors pastarieji kai kam gali būti mažiau girdėti. Tačiau rinktis vien pagal žinomą vardą bei gamintoją nereikėtų. Daug tikslingiau būtų paskaityti informaciją ant pakuotės ir pagal tai įvertinti gaminį. Kadangi ne visuomet žinomo gamintojo žuvų taukai bus kažkuo geresni. Bet kai kuriais atvejais jie gali kainuoti brangiau už kitus gaminius. Tuomet renkantis finansiškai geresnė variantą galima netgi sutaupyti ir tuo pačiu metu įsigyti analogišką produktą. Kuris turi lygiai tas pačias veikliąsias medžiagas.

https://www.gudruciovaistine.lt/92-zuvu-taukai

Kuo ypatingi žuvų taukai vaikams nuo 2 metų?

Sudėtis jų dažniausiai būna tokia pati kaip ir suaugusiems skirtų gaminių. Tačiau gali skirtis jų koncentracija, kadangi mažesniam organizmui atitinkamai mažiau reikia ir veikliųjų medžiagų. Taip pat populiarūs yra žuvų taukai vaikams guminukai, kurie turi išskirtinę išvaizdą bei skonį. Kadangi neretai mažieji nenoriai žiūri į bet kokius vaistus ar vitaminus, nebent jie primena saldainius ir yra patrauklaus skonio. Todėl tokie žuvų taukai puikiai tiks daugumai vaikų, nenorinčių vartoti įprastų jiems skirtų gaminių. Juk ir specifinis skonis daugumai gali nepatikti, taip pat vaikams yra sudėtingiau nuryti tabletes ar kapsules. O išsirinkti bei nesuklysti geriausiai padės žuvų taukai vaikams atsiliepimai. Kur savo nuomone dalijasi žmonės jau išbandę konkrečius gaminius. Todėl galima rinktis vadovaujantis praktiška pagrįstais patarimais ir pastebėjimais.

Žuvų taukai nauda organizmui

Jų sudėtyje dažniausiai būna dvi pagrindinės omega-3 bei omega-6 riebalų rūgštys. Kai kuriais atvejais gali būti tik viena iš jų, o kartais dar gali būti ir omega-9. Tačiau pastarąją organizmas gali pasigaminti ir pats, jeigu su maistu gauna reikiamų medžiagų, todėl tokie žuvų taukai neturės ryškaus pranašumo. Ir gali būti naudojami kaip alternatyva. Realiausią naudą organizmui galime pajusti žiemos metu, kuomet dėl pasikeitusios mitybos ir dėl aplinkos sąlygų jaučiamas bendras išsekimas. Todėl norint išvengti ligų labai svarbu stiprinti organizmą ir jo imunitetą. Prie ko tiesiogiai prisideda šie maisto papildai. Aišku, didesnis riebalų rūgščių trūkumas gali lemti netgi įvairias ilgainiui atsirandančias ligas.

3879310cookie-checkKokie yra geriausi žuvų taukai?