Barzdą augintis vyrai pasirenka vis dažniau, todėl galima pastebėti kaip greitai rinkoje atsiranda vis daugiau priežiūrai skirtų produktų. Taip pat atsiranda ir grožio salonų, kuriuose didžioji dalis paslaugų suteikiama tik vyrams. Barzdos formavimas, kirpimas, nereikalingų plaukelių šalinimas po truputį tampa vis populiaresnėmis paslaugomis. Nepriklausomai nuo to ar savo barzda rūpinatės patys namuose ar nuolatos varstote grožio salonų duris, namuose vis tiek prireikia įdėti šiek tiek pastangų, kad barzda visuomet atrodytų nepriekaištingai. Barzdos priežiūra reikalauja šiek tiek laiko ir investicijų. Skirtingos priemonės naudojamos skirtingiems efektams ir nors jų visų naudoti nebūtina, į dalį produktų dėmesį atkreipti tikrai būtina.

Barzdos šampūnas tikrai nėra naudojamas kiekvieną dieną, tačiau kartą per savaitę juo pasilepinti tikrai reikėtų. Tai švelniai valanti priemonė, kuri pašalina nešvarumus tiek iš plaukų, tiek iš odos. Šampūnas specialiai pritaikytas tam, kad minkštintų plaukelius, suteiktų glotnumo, kurio dažniausiai barzdos plaukams labai trūksta. Malonaus kvapo šampūnas tikrai praturtins plaukus reikalingomis medžiagomis. Barzdą tereikia sudrėkinti šiltu vandenių ir įtrinti nedideliu kiekiu šampūnu. Šampūno dažniau nei kartą per savaitę naudoti nerekomenduojama, nes gali išsausinti odą.

Vidutines ar net ilgas barzdas turintys vyrai turėtų pagalvoti apie šukų įsigijimą. Jos dažniausiai būna nedidelės ir pritaikytos lengvam naudojimui. Ilgesnės barzdos dažnai veliasi, todėl šukos užtikrins, kad visuomet atrodytumėte tvarkingai. Naudojant balzamą ar barzdos vašką, lengvai su šukomis suformuosite barzdą. Taip labai palengvinama barzdos priežiūra.

Barzdos priežiūrai siūloma naudoti ir barzdos aliejų arba balzamą. Balzamas dažnai susideda iš tokių ingredientų kaip vaškas, taukmedžio sviestas, eteriniai bei augaliniai aliejai. Jie padeda lengviau formuoti barzdą, pamaitina plaukelius, o reguliariai naudojant pagerina ir barzdos plaukų būklę. Barzdos aliejus visapusiškai apsirūpina plaukeliais ir oda po barzda. Aliejus minkština plaukelius, apsaugo odą nuo išsausėjimų, pleiskanojimo. Taip pat aliejus naudingas tuo, kad apsaugo nuo niežėjimo, todėl jį dažnai rekomenduojama naudoti vos pradedama auginti barzda. Aliejų siūloma naudoti kasdien, geriausia po dušo, ant švarių plaukelių bei odos. Puikių priežiūros priemonių rasite čia - https://kosmetikosparduotuve.lt/.

3877720cookie-checkKaip išlaikyti tvarkingą barzdą?