Ir nors šiomis dienomis šalyje naujų automobilių nuperkama vis daugiau, tačiau naudotų paklausa yra dar didesnė. Žinoma, žmonės vis dažniau renkasi naujesnių metų bei ne pačias seniausias transporto priemones. Bet net ir tokiu atveju daugelis gauti garantijos nelabai tikisi. Kadangi ji labiau būdinga bei sietina su naujais automobiliais. Tačiau nepaisant to tikrai gali pasitaikyti atvejų, kada ir nenaujas daiktas turės garantiją. Tai gali būti dvejais atvejais. Dažniausiai tokie būna apynaujai automobiliai, kurie neseniai buvo įsigyti nauji ir turėjo atitinkamą garantiją. Bet dėl vienų ar kitų priežasčių buvo nuspręstą jį parduoti dar nepasibaigus garantiniam terminui. Todėl pirkėjas automatiškai ją gaus kartu su automobiliu. Tačiau renkantis bent kiek senesnę transporto priemonę to tikėtis nereikėtų. Bet tokiu atveju yra kitas būdas kaip galima gauti garantiją. Ją gali suteikti pardavėjas. Aišku, toks atvejis yra žymiai retesnis, tačiau kartais praktikoje pasitaiko. Ypač jeigu automobilis nebuvo daug naudotas ir yra pakankamai geros būklės. Bet visais atvejais reikėtų dar papildomai atkreipti dėmesį į garantijos sąlygas, kadangi kartais jos gali apimti ne visus gedimus. Su kuriais įmanoma susidurti net ir tinkamai eksploatuojant transporto priemonę.

Naudoti automobiliai ir kaip neapsigauti perkant

Praktiškai visi sutiks, kad nenaujų automobilių pirkimas yra nemaža loterija. Vieniems joje pasiseka, o kitiems tenka nusivilti, kuomet naujas pirkinys greitu metu pareikalauja didesnių investicijų norint jį toliau sėkmingai naudoti. Todėl rinktis reikėtų itin atidžiai ir atkreipti dėmesį netgi į keletą skirtingų dalykų. Vien pagal pardavėją spręsti būtų sudėtinga, kadangi naudoti automobiliai Vilniuje parduodami daugybėje skirtingų vietų. O kartais ir pačios transporto priemonėmis prekiaujančios įmonės gali nežinoti esamų gedimų. Taip nutinka, kuomet mašinos parkeliauja iš kitų šalių ir yra tiesiog perparduodamos. Aišku, perkant Lietuvoje eksploatuotą automobilį galima bandyti išklausti pardavėją apie jo trūkumus, tačiau tikrai ne visi bus sąžiningi. Todėl patikimiausias būdas būtų pasinaudoti servisų paslaugomis, kurie gali atlikti išsamią diagnostiką. Taip pat yra galimybė automobilio istoriją patikrinti pagal jo VIN numerį, kuris pardavėjams neturėtų būti paslaptis. O jeigu taip yra, tuomet jau galima kažką įtarti. Taip pat perkant iš įmonės vertėtų pasidomėti atsiliepimais apie ją, kuriuos rasti internete nebus sunku. Kadangi kai kurių parduodami naudoti automobiliai yra tikrai geros būklės. Dėl to, jog prieš pardavimą jie yra patikrinami bei pataisomi, jeigu randama kažkokių gedimų.

Nenauja transporto priemonė išsimokėtinai

Tai sparčiai populiarėjantis pirkimo būdas, kuris leidžia įsigyti norimą daiktą ir už jį atsiskaityti per ilgesnį laiką. Todėl žmonės turi galimybę sau leisti ir brangesnius pirkinius iš anksto jų neplanuodami ir nekaupdami jiems pinigų. Aišku, dažniausiai tai būna nauji daiktai. Tačiau ir naudoti automobiliai lizingu gali būti parduodami. Ir tokią paslaugą gali pasiūlyti ne tik įvairios kredito įstaigos, bet ir kai kurios įmonės. Kurios verčiasi transporto priemonių prekyba. Aišku, kiekvienu atveju sąlygos gali skirtis, todėl nereikėtų patingėti į jas pasigilinti ir tik tuomet priimti galutinį sprendimą.

https://lt.brcauto.eu/

3879630cookie-checkAr gali būti naudoti automobiliai su garantija?