Koronaviruso plitimas tikrai gali gąsdinti daugelį, visgi užsikrėsti nenori niekas. Pagrindine apsaugine priemone viešosiose vietose tapo būtent apsauginės kaukės, kuriomis galima sumažinti užsikrėtimo tikimybę, jei kalbamasi su virusu užsikrėtusiais asmenimis. Iš esmės, geriausia apsauga yra būtent kontakto vengimas, todėl daugeliui rekomenduojama dirbti iš namų ir viešose vietose rodytis kuo mažiau. Deja, tikrai pasitaiko atveju, kai iš namų išeiti tikrai reikia arba dirbti iš namų nėra galimybės. Išeinant iš namų bei būnant tarp žmonių, apsaugos priemonės yra būtinos. Kai kuriems norint dar geresnės apsaugos į pagalbą ateina apsauginiai skydai, kurie dabar itin dažnai naudojami kai kuriuose darbo vietose.

Apsauginiai skydai ypač padeda medikams, kurie dažnai turi kontaktą su sergančiais. Kai kuriuose darbuose apsieiti be kontakto beveik neįmanoma, todėl kuo daugiau apsauginių priemonių imamasi, tuo geresnis apsisaugojimas nuo nenorimų ligų. Prie kaukės skydai puikiai tinka ir pardavėjams, kuriems per dieną tenka pamatyti tikrai ne vieną žmogų. Kadangi daugelis prekių irgi liečiamos didelių kiekių žmonių, nieko keisto, jog trečia apsisaugojimo priemone tampa ir pirštinės.

Vertinant apsauginius skydus, puiku tai, kad jie dengia visą veidą. Virusu užsikrėsti galima ne tik per burną, bet ir patekus jam per akis, liečiant veidą ir panašiai. Jie yra daugkartiniai, todėl jei kaukes reikia keisti kas kelias valandas, apsauginiai skydai gali tarnauti kur kas daugiau. Tačiau reikia nepamiršti jo tinkamai prižiūrėti. Dezinfekuoti skydus reikia dažnai, priklausomai nuo jų naudojimo. Jie puikūs tuo, jog apsaugo ne tik kontaktuojant su kitais žmonėmis, bet taip pat užtikrina, kad neliesite veido rankomis, ant kurių po kontakto taip pat gali išlikti virusas. Verta kiekvieną kartą nusiėmus skydą jį dezinfekuoti, kad dedantis nereikėtų liesti užteršto paviršiaus. Puikų skydą veidui įsigyti galite - https://www.respiratorius.lt.

Skydai taip pat pasižymi patogumu, nes nesiglaudžia prie veido, todėl neerzina taip kaip apsauginės kaukės. Dažnai jos pagaminamos iš skaidraus plastiko, kuris yra ne toksiškas, tinkamas perdirbimui. Jis taip pat būna tvirtas, gana atsparus aplinkos veiksniams, todėl ne taip lengvai skyla ar lūžta.

3877540cookie-checkApsauginiai skydai saugojantis nuo viruso